کلینیک فیلر بینی در پاسداران

کلینیک فیلر بینی در پاسداران

آیا از ظاهر بینی خود ناراضی هستید؟ آیا شما هم مانند بسیاری از افراد به عمل جراحی بینی فکر می‌کنید؟ خبر خوب این است که شاید دیگر نیازی به انجام یک عمل جراحی سخت و پر هزینه نداشته باشید. به طوری که می‌توانید با استفاده از فیلرهای بینی و بدون نیاز به روش‌های تهاجمی به بینی ایده آل خود نزدیک‌تر شوید. این روزها راینوپلاستی بدون جراحی یک جایگزین سریع‌تر، راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر نسبت به جراحی بینی سنتی محسوب می‌شود.

از همه مهمتر، این روش غیر تهاجمی قادر است طیف وسیعی از عیوب بینی را نیز برطرف کند. در این راستا، متخصصان زیبایی با تزریق فیلرهای پوستی نسبت به اصلاح این عضو مهم بدن اقدام می‌کنند و ظاهر متوازن‌تری را به آن می‌دهند. در نتیجۀ تزریق این فیلرهای پوستی، کجی بینی، جای هر نوع زخم، برآمدگی‌های روی پل بینی، پل بینی خفیف، افتادگی نوک بینی و همچنین عدم تقارن آن را با بهره گیری از این روش موثر اصلاح می‌کنند.

ما در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با این فرایند ترمیم بینی و جزییات مربوط به آن آشنا کنیم. در نتیجه، می‌توانید با آرامش خاطر بهتری در این مورد تصمیم بگیرید و به یک کلینیک فیلر بینی معتبر و خوشنام مراجعه کنید.

نحوۀ تزریق فیلر بینی

برای شروع این فرایند، پزشک متخصص در دوران مشاوره بهترین نوع فیلر پوستی را با توجه به موقعیت خاص شما انتخاب می‌کند. به طور کلی، عمل بینی بدون جراحی در یک کلینیک فیلر بینی خیلی سریع و راحت انجام می‌شود. علاوه بر این، یکی از مزیت‌های این روش این است که در آن برخلاف جراحی بینی از بیهوشی عمومی استفاده نمی‌شود. از این لحاظ، پزشک متخصص یک بی حس کنندۀ موضعی را به بینی شما تزریق می‌کند تا شما در طول این فرایند آرامش و راحتی کاملی داشته باشید.

با توجه به اینکه بهداشت در این روش غیر تهاجمی از اهمیت زیادی برخوردار است، باید پوست شما کاملاً تمیز شود. بعد از تمیز کردن پوست شما نوبت به تزریق فیلر پوستی می‌رسد. تزریق‌ باید به آرامی و با دقت کامل در مناطق مورد نظر بینی انجام ‌شود تا در نهایت ظاهر بینی شما بهبود پیدا کند. ممکن است شما در طول عملیات تزریق مقدار خیلی کمی فشار احساس کنید. با این حال، این مقدار فشار در مقابل جراحی‌های بینی کاملاً ناچیز خواهد بود.

تزریق فیلر بینی سریعترین راه برای رسیدن به بینی دلخواه

تزریق فیلر بینی سریعترین راه برای رسیدن به بینی دلخواه

توجه داشته باشید که مدت زمان فرایند تزریق فیلر بینی نیز کوتاه است که این موضوع نیز یکی دیگر از مزایای این روش به شمار می‌رود.

نتیجۀ نهایی فرایند تزریق فیلر

همانطور که ممکن است بدانید دورۀ نقاهت عمل جراحی بینی تقریباً دو هفته طول می‌کشد. با این حال، شما در عمل بینی بدون جراحی به هیچ عنوان با چنین مسئله‌ای مواجه نخواهید شد. به طوری که بعد از اتمام فرایند تزریق فیلر پوستی می‌توانید به راحتی کارهای روزمرۀ خود را از سر بگیرید. هرچند، احتمال دارد کمی کبودی و تورم خفیف روی بینی شما ایجاد شود که نهایتاً ظرف ۱ تا ۳ روز محو می‌شود.

توجه داشته باشید که متخصص زیبایی در همان دوران مشاوره مدت زمان ماندگاری فیلرهای پوستی را به شما اطلاع خواهد داد. با این حال، معمولاً این مواد تزریقی زیبایی بین ۶ ماه تا یکسال دوام خواهند داشت.

کدام کلینیک فیلر بینی معتبرتر است؟

چنانچه به دلیل وجود نقص‌های جزیی در بینی خود حس خوبی به ظاهر خود ندارید و نمی‌خواهید دوران نقاهت طولانی عمل جراحی را تحمل کنید، تزریق فیلر بینی مناسب‌ترین راه برای شما محسوب می‌شود. از آنجا که بینی در یک ناحیۀ ظریف قرار دارد که تا حد زیادی به چشم‌ها نزدیک است، بهتر است عمل تزریق فیلر بینی توسط یک متخصص زیبایی با دانش و دقیق انجام شود.

در صورت انجام رینوپلاستی بدون جراحی توسط یک متخصص زیبایی مجرب و زبردست، این فرایند کاملاً ایمن و بی خطر خواهد بود. از این منظر، کلینیک تخصصی زیبایی دکتر سعیدزاده به عنوان یک کلینیک فیلر بینی در پاسداران می‌تواند بهترین مشاوره‌ها را در جهت زیبایی بینی به شما ارائه دهد. از همه مهمتر، این مرکز علاوه بر برخورداری از برترین متخصصان پوست تهران، به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های مراقبت از پوست نیز مجهز است.

بنابراین، می‌توانید مطمئن باشید که بینی خود را به دستان متخصصان خوشنام و کارآزموده‌ای خواهید سپرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *