کربوکسی تراپی در فرمانیه

کربوکسی تراپی، یکی از فرآیندها و عملیات‌های زیبایی است که امروزه رواج بسیاری یافته و کاربرد زیادی دارد. کربوکسی تراپی در واقع اشاره به کربوکسی دارد. کربوکسی یا همان گاز دی اکسید کربن است که با پیشرفت علم پزشکی به کمک صنعت زیبایی آمده و به کمک شیوه‌ها و دستگاه‌های مخصوص زیر پوست تزریق می‌شود.

بهترین مرکز کربوکسی تراپی در فرمانیه، مطب دکتر سعیدزاده است.

ورود گاز کربن دی اکسید به زیر پوست باعث افزایش گردش خون در نواحی تزریق شده می‌شود و در نتیجه بافت سلولی بدن به تدریج ترمیم می‌شود. بدین ترتیب با استفاده از این تکنیک و فرآیند جوانسازی پوست، رفع چروک‌ها و گودی پای چشم، کاهش چروک‌ها و ترک‌های پوستی و از بین رفتن سلولیت‌ها می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان اذعان داشت که کربوکسی تراپی یکی از عمل‌های زیباسازی و جوانسازی پوست به شمار می‌آید.

نیاز به توضیح است که عمل نقش بسیار مفیدی بر رفع تیرگی پوست و زیر چشم‌ها دارد. دلیل این خاصیت آن است که با ورود دی اکسید کربن به زیر چشم، مقدار اکسیژن، خون رسانی و گردش خون در این نواحی افزایش می‌یابد. این عامل باعث می‌شود تا پوست اقدام به تولید کلاژن کرده و در نتیجه فرآیند جوانسازی اتفاق می‌افتد. برای تأثیر مطلوب و کامل توصیه می‌شود تا فرآیند کربوکسی تراپی در یکی از بهترین مجموعه‌های زیبایی و حداقل ۵ تا ۱۰ جلسه انجام شود.

بهترین خدمات زیبایی را از مطب دکتر سعیدزاده بخواهید.

مجموعۀ بزرگ و مجهز کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده، یکی از حرفه‌ای‌ترین مجموعه‌ها در شمال تهران و نزدیک به فرمانیه، پاسداران، بلوار کاوه و دیباجی است که آماده ارائه برترین و مطلوب‌ترین خدمات کربوکسی تراپی به ساکنان مناطق مذکور می‌باشد. کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده افزون بر بهترین و با کیفیت‌ترین مواد، سعی در جلب رضایت مشتریان و مخاطبان دارد. از این‌رو این مجموعه با ارائه خدمات مشاوره رایگان پیرامون نجوه کربوکسی تراپی پذیرای شما ساکنان تمامی مناطق تهران می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *