کربوکسی تراپی در فرمانیه

کربوکسی تراپی در فرمانیه

کربوکسی تراپی یک روش درمانی برای سلولیت، علامت های کشیدگی و دایره های تیره رنگ اطراف چشم ها می باشد. کربوکسی تراپی در فرمانیه در مطب دکتر نازیلا سعیدزاده با بهترین کیفیت انجام می شود. کربوکسی تراپی در خلال دهه ی ۱۹۳۰ در چشمه های آب گرم فرانسه بنیان گذاری شد. این روش درمانی می تواند روی پلک ها، گردن، صورت، بازوها، باسن، شکم و پاها انجام شود.

اگر تمایل دارید کربوکسی تراپی را در برترین مرکز موجود انجام دهید و پوست خود را جوان سازی نمایید با مرکز کربوکسی تراپی در فرمانیه در مطب دکتر نازیلا سعیدزاده تماس حاصل فرمایید.

خانم دکتر سعیدزاده کربوکسی تراپی را به شیوه ای ایمن و حرفه ای در مرکز درمانی خود انجام می دهند. اما اتفاقی که در خلال کربوکسی تراپی می افتد اعمال کربن دی اکسید به زیر پوست است. کربن دی اکسید همان گازی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. روش درمانی کربوکسی تراپی به توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA تایید شده است.

روش درمانی مزبور هیچ گونه اثرات جانبی طولانی مدتی ندارد. اگر بخواهیم این روش را از نظر راحتی بررسی نماییم، روشی است سریع که زمانی بین پانزده الی سی دقیقه می طلبد. این تراپی پوستی در فرمانیه در مطب دکتر نازیلا سعیدزاده به گونه ای انجام می شود که نیازی به نگرانی درباره ی کیفیت کار نخواهید داشت.

کربوکسی تراپی در فرمانیه

کربوکسی تراپی در فرمانیه

شما می توانید بلافاصله به روندها و روتین های روزانه ی خود برگردید.

تنها کاری که نبایست انجام دهید، شنا کردن و استفاده از وان است که بایست برای مدت بیست و چهار ساعت پس از اتمام روند درمانی برای سلولیت یا کاهش چربی صبر کنید و سپس به انجام آن ها بپردازید. از نظر تعداد جلسات احتمالا نیازمند هفت الی ده جلسه ی درمانی خواهید بود.

افرادی که تحت درمان کربوکسی تراپی در منطقه فرمانیه در مطب دکتر نازیلا سعیدزاده قرار می گیرند، آثار زیر را مشاهده خواهند کرد:

۱٫ الاستیسیته بهتر پوست

۲٫ گردش خون بیشتر و بهتر

۳٫ بهبود خطوط خیلی ظریف و چین و چروک های ریز.

همچنین تعمیر و بازسازی کلاژن به بهترین شیوه پس از کربوکسی تراپی  انجام می شود. پیشنهاد می کنیم برای بازیابی زیبایی و طراوت پوست خود حتما از این شیوه ی جذاب درمانی استفاده کنید و دیگر بار اعتماد به نفس خوب خود را پیدا کنید. زیبایی از بهترین منابع اعتماد به نفس بالا محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *