کاشت مو و دانش لازم

کاشت مو یکی از تصمیمات مهمی است که در حوزه ی زیبایی و سلامت روان از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بنابراین بهتر است تحقیات لازم پیش از هرگونه اقدامی در این زمینه انجام شود. هزینه ی یک کاشت موی حرفه ای و تخصصی و بدون عوارض، برای بسیاری از افراد می تواند یکی از اصلی ترین فاکتورهای تصمیم گیری باشد. یک کاشت موی ضعیف و ناشیانه می تواند اثرات منفی طولانی مدتی در ابعاد فیزیکی و روحی داشته باشد. علی رغم ادعای برخی کلینیک ها، هیچ راه غیرجراحی برای کاشت مو وجود ندارد. و هر شیوه ای برای این کار مستلزم انجام جراحی خواهد بود. لطفا پیش از تصمیم گیری درباره ی داشتن این عمل جراحی موارد زیر را در نظر بگیرید:

۱٫ آیا شما واقعا به کاشت مو احتیاج دارید؟

در واقع کاشت مو یک عمل جراحی انتخابی است و اگر احساس می کنید بی مویی زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است و روحیه ی شما را مخدوش می کند، با یک متخصص صحبت کنید. ایشان شما را با گزینه های درمانی مختلف آشنا می کنند.

۲٫ دلیل از دست دادن موهایتان را بدانید.

دلایل فراوانی برای این معضل وجود دارد اما دلیل اصلی، طاسی مردانه است که سبب شده است اکثرا مردان به این مشکل دچار شوند. کاشت مو، درمانی دائمی برای طاسی مردانه است.

کاشت مو و آگاهی های لازم

۳٫ سن شما.

خیلی مهم است که الگوی ریزش موی شما پیش از کاشت مو حتما مشخص شده باشد. بنابراین مردان جوان زیر ۲۵ سال، معمولا تحت درمان دارویی قرار می گیرند.

۴٫ جایگزین های کاشت مو.

درمان های پزشکی هم برای مشکل بی مویی وجود دارند.

۵٫ هزینه ی کاشت مو.

همان طور که پیش از این اشاره شد، کاشت موی باکیفیت هزینه ی بالایی برای مراجع در بر خواهد داشت. تعداد زیادی تکنسین بالای سر شما خواهند بود. بنابر این به خاطر داشته باشید شما برای کاشت مو قرار نیست با شیوه های ارزان قیمتی رو به رو شوید!

۶٫ از تخصص و تبحر پزشک معالج خود اطمینان حاصل کنید.

موضوع بسیار مهم، نحوه ی طراحی کاشت مو است، به طوری که ناظر بیرونی متوجه کاشت موی شما نشود. این کاری است که تنها یک متخصص باتجربه و متبحر قادر به انجام آن است.

پیشنهاد می شود مانند هر اقدام دیگری در زندگی، با بالا بردن سطح اطلاعات خود، انتظارات منطقی از تصمیمی که می گیرید داشته باشید و از پیامدهای احتمالی آگاه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *