کاشت مو طبیعی در پاسدارن

کاشت مو طبیعی در پاسدارن

آشنایی با کاشت مو طبیعی در پاسدارن

به طور کلی افرادی که در ناحیه پشت و کناره‌های سر موهای سالمی دارند، می‌توانند به عنوان کاندید مناسب جهت کاشت مو انتخاب شوند. این قسمت‌ها نواحی اهدایی نامیده می‌شوند که مو و گرافت‌ها از آنجا گرفته خواهند شد. توجه کنید فردی که می‌خواهد این روش را انجام دهد باید میزان کافی مو داشته باشد تا بتواند کاشت مو را در نواحی خالی انجام دهد. این روزها کاشت طبیعی مو در بسیاری از  کلینیک‌ها انجام می‌گیرد. کاشت  مو طبیعی در پاسداران هم زیر نظر دکتر سعید زاده به بهترین شکل انجام می‌شود.

 در این مقاله سعی داریم در خصوص این روش درمانی بیشتر صحبت کنیم. تا انتها این مقاله از وب سایت دکتر نازیلا سعیدزاده با ما همراه باشید.

چه افرادی برای کاشت مو طبیعی در پاسداران اقدام می‌کنند؟

به طور کلی افراد زیادی خواهان انجام عمل کاشت مو هستند که شرایط زیر را دارند:

  • مردانی که به علت طاسی سر دچار ریزش مو شده‌اند. این افراد تحت درمان قرار گرفته‌اند و این دوره هم بیشتر از پنج سال طول کشیده اما نتیجه دلخواه حاصل نشده است. چنین افرادی برای کاشت مو اقدام می‌کنند.
  • افرادی هستند که نسبت به نتیجه کاشت مو، نگاه منطقی دارند و باخبرند که ممکن است بعد از جراحی باز هم ریزش مو ادامه داشته باشد. این افراد هم برای کاشت طبیعی مو اقدام می‌کنند.
  •  آقایانی که الگو طاسی دارند و این روند در سر آن‌ها ثابت باقی مانده است هم خواهان از بین بردن این مشکل هستند.
  • افرادی که به علت تروما یا سوختگی دچار ریزش مو هستند.
  • افرادی که با انجام روش‌های زیبایی دچار ریزش مو شده‌اند هم از آن دسته‌ای هستند که خواهان انجام کاشت طبیعی مو در پاسداران می‌باشند.

نکات انجام کاشت مو طبیعی

افرادی که می‌خواهند کاشت طبیعی مو انجام دهند باید دارای مشخصاتی باشند.  حال اگر قصد کردند که برای این روش اقدام کنند باید به نکات زیر توجه نمایند:

  • نخستین نکته‌ای که این افراد باید در نظر بگیرند این است که باید نسبت به نتیجه کاشت انتظارات واقع بینانه‌ای داشته باشند. چرا که برای مثال افرادی که موی سر آن‌ها بیشتر است نتیجه بهتری هم خواهند گرفت یا افرادی که موهای نازک و تیره‌تری دارند هم با نتیجه بهتری روبرو خواهند شد.
  • نکته بعدی این است که این روش ممکن است نه ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از این مدت کم کم مو در ناحیه مشخص رشد خواهد کرد.
  • هزینه کاشت مو طبیعی در پاسداران باید مدنظر فرد باشد زیرا در صورتی که علت ریزش مو آسیب یا تروما باشد، کاشت به عنوان یک روش ترمیمی انجام خواهد گرفت که شامل بیمه نمی‌شود.
  •  افرادی که سیگاری بوده بیشتر با بروز عوارض بعد از کاشت درگیر هستند. اگر قصد انجام این جراحی را دارید باید از چند هفته قبل سیگار و دخانیات را کنار بگذارید.
  •  در بعضی از موارد ممکن است نیاز باشد مصرف داروهایی که برای رفع ریزش مو استفاده می‌شوند هم بعد از کاشت مو طبیعی استفاده گردند.
کاشت مو طبیعی

کاشت مو طبیعی

بهترین روش‌های کاشت مو طبیعی در پاسداران

امروزه روش‌های مختلفی برای این عمل در دسترس است. پزشک با توجه به معاینات انجام شده و بررسی‌های لازم بر روی بیمار آن‌ها این روش‌ها را انتخاب می‌کند تا نتیجه بهتری حاصل شود. تمامی روش‌ها با کم‌ترین تهاجم انجام می‌شوند و احتمال بروز عوارض در آن‌ها بسیار پایین است.

 ماهیت کلیه این روش‌ها مانند یکدیگر است، بدین صورت که فولیکول‌های سالم از نواحی اهدایی برداشته خواهند شد و در ناحیه گیرنده پیوند می‌خورند. تفاوت اصلی آن‌ها نیز در روش و تکنیک برداشت گرافت‌ها است. در این میان تکنیک FUT یک روش کاربردی بوده که سال‌ها است مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش از جدیدترین متدهایی است که در ایران نیز استفاده می‌شود.

سخن آخر

تمام تلاش ما در این مقاله از وب سایت دکتر نازیلا سعید زاده آشنایی شما با کاشت مو طبیعی بود. حال می‌توانید با آگاهی بیشتری برای این روش درمانی اقدام کنید. کاشت مو طبیعی در پاسداران زیر نظر دکتر سعیدزاده با بهترین تجهیزات و زیر نظر ایشان با بالاترین دقت انجام می‌گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *