کاربرد لیزر در زیبایی

کاربرد لیزر در زیبایی

کاربرد لیزر در زیبایی رواج یافته است. لیزر از شیوه‌های مدرن افزایش زیبایی است.زیبایی از دیرباز مورد توجه بسیاری از انسان‌ها قرار داشته و آدمی برای افزایش زیبایی خود و به دنبال آن افزایش اعتماد به نفس، کارها و راهکارهای گوناگونی را انجام داده است. با پیشرفت دانش و علم در جهان کنونی، زیبایی به صنعت تبدیل شده و پیشرفت روزانه‌ای را تجربه کرده است.

کاربرد لیزر در زیبایی متنوع و متفاوت است.

یکی از پیشرفت‌هایی که در جهان کنونی مدرن بروز یافته است، کاربرد لیزر در زیبایی است. لیزر کاربردی در صنعت زیبایی کاربردهای گوناگون و متنوعی دارد. لیزر، نوعی نور پرانرژی است که با تکنولوژی‌های روز و مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیزرهای کاربردی در صنعت زیبایی برای اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از این لیزرها، مدل PDL است که از گاز آرگون استفاده می‌کند. از این مدل لیزر برای رفع اثرات ضایعات عروقی و رگ‌های واریسی استفاده می‌شود.

کاربرد لیزر در زیبایی

ضایعه‌های عروقی باعث ایجاد ظاهر نامناسبی در اندام‌های گوناگون بدن به خصوص دست‌ها و پاها می‌شود. لذا استفاده از لیزر باعث برطرف کردن این ضایعه پوستی می‌شود. مدل‌های دیگر نیز وجود دارد. یکی از این مدل‌ها، لیزر IPL است. این مدل از انرژی معمولی برخوردار است و لیزر پرکاربردی است. از این نوع لیزر برای رفع موهای زائد به صورت موقت انجام می‌شود. اما نیاز به توضیح است که این مدل به دلیل آنکه انرژی کمی دارد، در رفع موهای زائد به صورت موقت عمل کرده و دائمی نیست. مدل دیگر لیزر دی اکسید کربن است.

کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده یکی از بهترین مراکز زیبایی در شمال تهران است.

این مدل در کاهش چین و چروک تأثیر بسیاری دارد و در رفع جای زخم و لکه‌های ناشی از تیرگی کاربرد داشته است. مدل دیگر لیزر با نام RUBY Laser است که از این نوع لیزر برای کاهش موهای ناخواسته و همچنین رفع برخی از خالکوبی‌ها استفاده می‌شود. هر یک از لیزرهای مذکور کاربرد متفاوتی داشته و برای هدف مشخصی کاربرد دارد. اما تمامی لیزرهای کاربرد مشترکی دارد و آن افزایش زیبایی افراد است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *