تزریق ژل لب مدل روسی

ژل لب مدل باربی

زیبایی لب‌ها با تزریق ژل لب مدل باربی در کلینیک دکتر سعید زاده

آیا با تزریق ژل لب مدل باربری آشنایی دارید؟ امروزه همگان چه از سنین پایین تا سنین بالا به دنبال کشف و دستیابی به زیبایی هستند. یکی از این راه‌های زیبایی که خیلی در میان افراد جامعه نیز طرفدار پیدا کرده، تزریق ژل لب است. تزریق ژل یکی از بهترین و برترین راه‌ها برای افزایش زیبایی است. کسانی که از حجم و اندازه لب خود رضایت ندارند و تمایل به افزایش حجم این قسمت دارند به سراغ این روش درمانی ‌می‌روند.
در ادامه این مطلب از سایت دکتر نازیلا سعید‌ زاده قرار است شما را با یکی از‌ ایده‌آل‌ترین روش‌های این عمل زیبایی آشنا کنیم. پس با نگاه گرمتان ما را همراهی نمایید.

تزریق ژل لب مدل باربی چیست

افرادی که همیشه با مد روز همراه هستند در جایگاه نخست دستیابی به زیبایی نیز قرار دارند. امروزه در دنیای نوین پزشکی، تزریق ژل لب دارای تنوع بسیار زیادی است و همه چیز بستگی به سلیقه، فرم و شکل کلی چهره دارد. اکثرا همان افرادی که با مد سازگاری خوبی دارند همواره در حال کسب تجربه شیوه‌های مختلف در این راه هستند.
یکی از جدیدترین، زیباترین و رایج‌ترین روش‌ها تزریق ژل لب مدل باربی است که همواره با استقبال خوبی نیز مواجه شده است. با این نوع تزریق ژل، لب‌ها حجم، تقارن و فرم بسیار زیبا و جذابی به خود می‌گیرد. این امر برایتان بسیار شگفت‌آور خواهد بود زیرا در کنار دستیابی به جذابیت به خوش فرمی لب نیز دست پیدا می‌کنید.
همانطور که از اسم این روش تزریق معلوم است لب شما به شکل یک باربی زیبا، خوش فرم و جذاب خواهد شد. در این مدل لب پایینی حجیم‌تر از لب بالایی شکل می‌گیرد و بیشترین تغییر فرم نیز مربوط به لب پایینی می‌شود. علاوه بر این، قسمت V شکل بالای لب نیز تقویت می‌شود. در نهایت مراجعه‌کننده به نتیجه دلخواه خواهد رسید.

ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی 

بعد از تزریق ژل لب مدل باربی، لب‌ها دارای تورم می‌شوند و ممکن است تا حداقل ۱۰ روز بعد شکل و فرم واقعی مشخص نشود. این اتفاق نیز به نوع سیستم بدنی هر فرد بر می‌گردد و برای هر فردی متفاوت است. اما به صورت کلی بعد از چند روز کبودی‌ها و تورم‌ها از بین ‌می‌روند و فرم لب‌ها به همان مدلی که علاقه دارید تبدیل می‌شود. بیان این نکته حائز اهمیت است که اثر ژل تزریق شده به لب دائمی نخواهد بود. در واقع بعد از گذشت زمان شاهد از بین رفتن آن خواهید شد. به طور میانگین مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل باربی حدود ۶ تا ۱۸ ماه است. این زمان به مواد مصرفی و فرم لب‌ها بستگی دارد. پس از مدت ماندگاری نیاز به ترمیم خواهد داشت.

آیا تزریق ژل لب مدل باربی درد دارد؟

با توجه به گذشت زمان و طی کردن مسیر به سوی آینده خیلی روش‌های نوینی برای استفاده از بی‌حسی‌ها و سوزن‌های مناسب که شدت درد را تا حداقل مجاز کاهش می‌دهند وجود دارد. طبق تجربه مراجعه‌کنندگان ممکن است اصلاً هیچ دردی را حس نکنید، پس از تزریق نیز پزشک مربوطه برای جلوگیری از تورم و ایجاد کبودی از کمپرس یخ استفاده می‌کند.

ژل لب

ژل لب

هزینه تزریق ژل لب مدل باربی

برای تزریق ژل لب باید دقت کنید به کدام مرکز زیبایی مراجعه می‌کنید. هزینه تزریق ژل لب مدل باربی به تبحر پزشک، کیفیت مواد مصرفی و میزان مواد مصرف شده بستگی دارد. به عنوان مثال خصوصیات انواع پوست متفاوت از یکدیگر است، لذا میزان مواد مصرفی نیز متفاوت خواهد بود. به مراتب هزینه تزریق ژل نیز دستخوش تغییرات می‌شود.

نتیجه‌گیری

در این مطلب از سایت دکتر نازیلا سعید‌ زاده شما را با تزریق ژل مدل باربری آشنا نمودیم. حال که از چیستی و چگونگی این روش تزریق مطلع شدید مطمئن باشید که این کار می‌تواند نتیجه بسیار دلپذیری برایتان داشته باشد. برای این کار می‌توانید به بهترین کلینیک زیبایی در دیباجی مراجعه کنید. در صورت داشتن سوال در این زمینه می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *