پلاسماجت

پلاسماجت

پلاسماجت

طی چند سال گذشته درمان هایی با پایه ی پلاسما مانند پلاسماجت اهمیت زیادی در درمان های پزشکی به دست آورده اند. پلاسمای سرد اثرات ضد التهابی، ضد میکروبی و ضد کانسر پوست دارد. سالم باقی ماندن پوست نیازمند مراقبت های تخصصی و رسیدگی صحیح به سلول های پوستی است.

هر شش الی هشت هفته سلول های پوستی جدید شده و سلول های جدید جایگزین سلول های پیر می شوند. این فرایند سبب می شود که پیری پوست به تعویق بیفتد. این تعویض باسرعت سلول های پوستی باعث می شود که ترمیم تخریب ایجاد شده در پوست هر چه سریع تر انجام شود.

بنابراین بهبود سریع سلول های پوستی اهمیت بالای در بازسازی تخریب های پوستی دارد. با این حال اثرات جوان کنندگی پلاسما جت هنوز کاملا مشخص نشده اند. قسمت عمده ی رسیدن به پوستی سالم رسیدن به تعادل الکترولیتی و سطح مایع سلول های پوستی است. با افزایش سن تعویض سلول های پوستی به بیش از هشت ماه می رسد و همین باعث تیرگی پوست می شود.

پلاسماجت

پلاسماجت

تعویض سلول های جدید با قدیم برای درمان سریع زخم ها اهمیت بسیار بالایی دارد. افزایش کراتینوسیت در اپیدرم که در پلاسماجت اتفاق می افتد، هم در افزایش هورمون رشد هم در افزایش مایع درون سلولی در سلول های پوستی تاثیر دارد.

از مزایای دیگر پلاسماجت …

می توان به عدم نیاز به جراحی و عدم افتادن اسکار روی پوست حساس صورت اشاره کرد. جالب است بدانید که در این درمان نوین پوستی نیازی به بیهوشی ندارید.بنابراین از عوارض داروهای بیهوشی در امان خواهید بود. پلاسماجت عوارض جانبی ندارد تنها عارضه ای که ممکن است برایتان ایجاد شود ورم کوتاه مدت است که در کمتر از ۷روز برطرف خواهد شد.

از موارد استفاده ی پلاسماجت می توان به موارد زیر اشاره کرد.لیفتینگ پوست، درمان چین و چروک های ریز پوستی، درمان ترک های شکمی بعد از زایمان، درمان واریس، درمان افتادگی پلک و پف زیر چشم، بهبود انواع اسکار ها و جای سوختگی، حذف ضایعات پوستی مانند زگیل، درمان آکنه و کک و مک.

در انتها باید گفت که پلاسما جت درمان نوینی برای پوست است که باکمترین عوارض بهترین نتایج را برای پوستتان به ارمغان خواهد آورد. با استفاده از این عمل زیبایی ساده و ارزان می توانید زیبایی را برای خود به ارمغان بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *