هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید ماده ای طبیعی است که برای تازه سازی پوست، و دادن دوام و قوام به آن و همچنین برای تحریک تجدید سلول های پوستی در پوست یافت می شود. با این حال بیش تر افراد به دلیل خواص مرطوب سازی که هیالورونیک اسید دارد، عاشق آن می شوند. به مرور که پوست انسان ها دچار پیری می شود و فرآیند افزایش سن بر روی آن تاثیر می گذارد، میزان حفظ آب در آن اندک اندک کاهش می یابد. به همین دلیل، سفتی پوست کمتر می شود و خطوط ریز و درشت بر روی آن پدیدار می شوند.

پدیده ای که می تواند نه تنها جذاب نباشد، بلکه مخصوصا برای بانوان که تاکید و تمرکز فراوان تری بر روی ظاهر و جذابیت خود دارند، به منبع نگرانی و ناراحتی تبدیل بشود و حتی در شرایط سخت تر، آن ها را دچار افسردگی کند. بنابراین این جاست که اهمیت حفاظت از پوست و تاثیر آن روی روحیه ی افراد مشخص می شود و از دیگر سو، ما با اهمیت عناصر سازنده ی پوست مانند هیالورونیک اسید بیش تر آشنا می شویم.

همان طور که ممکن است

به ذهن تان خطور کرده باشد، امروز هیالورونیک اسید برای استفاده از آثار شگفت انگیزش در شادابی پوست به صورت خوراکی، تزریقی و استعمال خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. کلاژن عمدتا از آب ساخته شده است و این دقیقا همان چیزی است که سبب جوانی و شادابی آن می شود.

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید

زمانی که هیالورونیک اسید

وارد عمل می شود، پوست آب فراوانی را دوباره به خود جذب خواهد کرد و ظاهری نرم تر و شفاف تر و زیباتر به خود می گیرد. همچنین در چنین حالتی، خطوط ظریف تر و کم رنگ تر به نظر می رسند. البته که آب رسانی تنها منفعت هیالورونیک اسید برای پوست نمی باشد.

این اسید همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است و پوست شما را در برابر خطرات محیطی، تابش نور خورشید و مواد شیمیایی خطرناک محافظت می کند. یکی از مزیت های هیالورونیک اسید این است که می تواند به انواع مختلف پوست ها کمک کند. قطعا این درمان برای پوست های بیش از حد خشک گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود. اما در عین حال برای پوست های چرب هم مفید است. پوست های چرب و پوست های ترکیبی، همچنان به آب فراوان نیاز دارند. هیالورونیک اسید به دلیل سبک بودن، این حس را یه شما نمی دهد که پوست تان سنگین شده است. بنابراین می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *