هزینه و مراحل لیفت سینه

هزینه و مراحل لیفت سینه

رفع مشکلات افتادگی سینه با جراحی لیفت سینه

برای بسیاری از خانم‌ها، افتادگی سینه ناخوشایند است. این عارضه ممکن است بر اثر افزایش سن، بارداری، شیردهی یا هر دلیل دیگری به وجود بیاید. در این حالت سینه‌ها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند. به همین علت بیشتر خانم‌ها به دنبال روشی مطمئن برای سفت کردن و خوش فرمی سینه‌های خود هستند. لیفت سینه روشی جدید و مطمئن برای برگرداندن شکل طبیعی سینه‌ها است. بسیاری از افراد در خصوص این روش، نگرانی‌هایی دارند. برای مثال برخی تصور می‌کنند که ممکن است جراحی سینه موجب نامتقارن شدن سینه‌ها شود یا از عوارض ناشی از آن هراس دارند. برخی هم نگران برگشت آن به حالت قبل و یا حتی بدتر از آن هستند. این نگرانی‌ها بیشتر به علت ناآگاهی افراد از شیوه انجام لیفت سینه است. در این مقاله از سایت دکتر نازیلا سعید‌ زاده می‌خواهیم شما را بیشتر با لیفت سینه آشنا کنیم.

لیفت سینه چیست؟

روش ماستوپکسی یا همان جراحی سینه معمولاً برای کسانی استفاده می‌شود که افتادگی شدیدی دارند یا فرم سینه‌های آن‌ها به شکل کاملاً واضحی تغییر کرده باشد. البته در موارد خفیف‌تر هم می‌توان از این روش استفاده کرد که تشخیص آن بر عهده پزشک است.

مراحل جراحی لیفت سینه

این جراحی زیبایی و درمانی مانند بسیاری از روش‌های دیگر مراحلی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

علامت‌گذاری

قبل از انجام لیفت سینه آن‌ها را علامت‌گذاری می‌کنند. این علامت‌ها یک راهنمایی برای جراح محسوب می‌شوند تا برش‌های مورد نیاز را برای عمل لیفت مشخص کند.

بیهوشی

قبل از جراحی، بیمار را به طور کامل بیهوش می‌کنند یا در موارد خاصی از بی‌حسی موضعی و دارو‌های آرام‌بخش استفاده می‌کنند.

برش دادن

در این جراحی سه نوع برش وجود دارد که عبارتند از اطراف هاله تیره نوک سینه، برش عمودی از هاله به طرف چین‌ و یک برش افقی هم در امتداد چین می‌زنند.

تغییر شکل سینه

بعد از انجام آزمایش‌های لازم برای جراحی بر اساس یکی از الگو‌های مذکور اقدامات زیر را انجام می‌دهند.

  • بافت زیرین سینه برای تغییر شکل و ظاهر سفت بالا کشیده می‌شود.
  • نوک سینه و هاله آن تغییر شکل پیدا می‌کند تا ظاهری جوان‌تر و طبیعی‌تر پیدا کنند.
  • در صورت نیاز هاله سینه را کوچکتر می‌کنند و پوست اضافه را هم بر می‌دارند تا انعطاف‌پذیری آن‌ها جبران شود.
  • در مرحله آخر‌ بخیه زده می‌شود که جای آن بعد از مدتی کاملاً از بین می‌رود.
مراحل لیفت سینه

مراحل لیفت سینه

هزینه لیفت سینه

یکی از جراحی‌های زیبایی لیفت سینه است که اگر در جریان باشید بیمه هیچ گونه هزینه‌ای را بابت جراحی زیبای متحمل نمی‌شود و تمام هزینه تمام و کمال بر عهده خود بیمار است. لیفت سینه هم با توجه به میزان افتادگی و تخصص پزشکی هزینه‌ای معادل ۲۵ تا ۴۰ میلیون دارد. پرداخت این هزینه برای همه آسان نیست بنابراین این افراد باید به دنبال مراکز و کلینیک‌هایی باشند که این عمل را با پایین‌ترین هزینه انجام دهد.

نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که انجام عمل‌های زیبایی نیاز به تخصص بسیاری دارد، به همین دلیل نباید کیفیت را فدای هزینه کرد چرا که سلامت را نمی‌توان با چیز دیگری جایگزین کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *