تزریق چربی به باسن

نکات مهم تزریق چربی به باسن

تناسب اندام با تزریق چربی به باسن در کلینیک دکتر سعید زاده

تزریق چربی به باسن از زمانی که زیبایی اندام مورد توجه بسیار قرار گرفت حائز اهمیت شد. افراد زیادی به دنبال تناسب اندام هستند و از عمل‌های زیبایی ترس دارند. لازم دانستیم در این مطلب از وب سایت دکتر نازیلا سعید‌ زاده در این رابطه توضیحاتی ارائه دهیم. چنانچه در این زمینه سوالی دارید یا به دنبال تناسب اندام هستید با ما همراه باشید.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن یک روش برزیلی از حوزه زیبایی است. این روش به متقاضی کمک می‌کند تا در ناحیه مد نظر خود تغییر اندازه و شکل بدون هیچگونه پروتزی ایجاد کند. در این روش چربی اضافه در سایر نواحی بدن مانند شکم، پهلو، ران و… برداشته می‌شود و به باسن تزریق خواهد شد. مهم است برای انجام این کار نزد متخصص بروید تا چربی‌ها را به طور یکنواخت برداشت و تزریق کند.

روش تزریق چربی به باسن

در گام اول متخصص اقدام به برداشتن چربی از سایر نواحی بدن مثل شکم، پهلو، ران و… می‌کند. در گام بعدی باید چربی‌ها صاف و خالص شوند تا بتواند متخصص آن‌ها را انتقال دهد. در مرحله سوم ابتدا ۳ یا ۵ برش بر روی باسن‌ زده می‌شود. سپس تزریق انجام می‌گیرد. با توجه به شرایط متقاضی یا بی‌هوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.
تزریق چربی به باسن برای همه مناسب نیست و توصیه می‌شود افراد با گروه سنی بین ۲۵ تا ۵۵ سال انجام دهند، افرادی که دخانیات مصرف نمی‌کنند، کسانی که چربی لازم برای برداشتن و تزریق کردن را داشته باشند، پوست باسن فرد متقاضی خاصیت ارتجاعی داشته باشد، افرادی که علاقه به پروتز باسن نداشته باشند و در آخر افرادی که بتوانند بعد از تزریق چند هفته روی باسن خود ننشینند.

مزایا تزریق چربی

اندام و ظاهر هر شخص را ژنتیک تعیین می‌کند. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و ورزش کمک می‌کند که افراد به وزن دلخواه خود برسند اما باز هم افرادی هستند که با وجود رعایت تمام این مسائل از اندام خود به ویژه باسن راضی نیستند و به دنبال روش سریع و ایمن برای تغییر آن هستند. تزریق چربی یکی از روش‌های جدید است که به ژنتیک غلبه کرده و افراد را به فرم باسن دلخواه می‌رساند.

تزریق چربی

تزریق چربی

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به باسن

در این روش جراحی زیبایی همانند سایر روش‌ها علاوه بر اینکه باید در انتخاب متخصص دقت کنیم، مراقبت‌هایی نیز وجود دارد که باید انجام دهیم. مراقبت‌ها شامل این هستند که باید توجه داشته باشید بعد از جراحی کمی درد خواهید داشت که با استفاده از مسکن حل می‌شود، دومین نکته اینکه تا ۲ هفته بعد از جراحی نباید روی باسن خود بنشینید و یا حتی دراز بکشید. در این مدت شما می‌توانید روی پهلو یا شکم دراز بکشید. باید اجازه بدهید بدن به طور آرام به حالت اولیه خود بازگردد که این پروسه بین ۱ تا ۲ ماه طول می‌کشد.
چنانچه جراحی موفقیت‌آمیزی داشته باشید و مراقبت‌های بعد از عمل را هم دقیق انجام دهید این تزریق حداقل تا ۷ سال در بدن شما می‌ماند. تزریق چربی به باسن یکی از کم خطرترین روش‌ها در حوزه زیبایی است. اما باز هم عوارض جانبی مانند درد شدید، ماندگاری جای زخم، عفونت، آسیب دیدن پوست در نواحی که عفونت کرده، ایجاد توده در نواحی که برداشت چربی شده یا تزریق شده را دارد. هزینه این عمل پس از معاینه توسط متخصص مشخص می‌شود و برای هر فرد متفاوت است.

جمع‌بندی

با وجود اینکه تزریق چربی به باسن برای بزرگ کردن آن یکی از بهترین روش‌ها شناخته می‌شود اما با این وجود برای همه مناسب نیست. بهتر است قبل از انجام آن با متخصص مشورت کنید تا بر اساس سابقه سلامت و خواست شما بهترین روش را به شما پیشنهاد دهد. اگر به دنبال کلینیک تزریق چربی قیمت مناسب هستید توصیه می‌کنیم به کلینیک دکتر نازیلا سعید‌ زاده مراجعه کنید. برای دریافت نوبت می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *