نمونه کار تزریق فیلر بینی دکتر سعید زاده

نمونه کار تزریق فیلر بینی دکتر سعید زاده

تزریق فیلر بینی پاسخی صریح به تجربه و اعتماد است.

آیا با تزریق فیلر بینی آشنایی دارید؟ اغلب افراد به دنبال چهره‌ای زیبا و کم نقص هستند. صورت از اجزاء مختلفی تشکیل ‌شده‌ که هماهنگی آن‌ها منجر به داشتن صورتی زیبا می‌شود. فیلر بینی از جمله گزینه‌های ایده‌آل است که افراد می‌توانند برای انجام آن به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنند. در این راستا کلینیک فیلر بینی در شمال تهران دکتر نازیلا سعید زاده یکی از انتخاب‌های اصولی و درست است. این کلینیک دارای تجهیزات به روز و محیطی کاملا بهداشتی است.

تزریق فیلر بینی

از جمله اجزاء صورت که در زیبایی آن نقش زیادی دارد، بینی است. جراحی بینی روشی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند. مهم‌ترین هدف از انجام آن، داشتن چهره‌ای زیبا می‌باشد. از آنجائی که صورت بخش بسیار مهمی از بدن محسوب می‌شود، انجام عمل‌های زیبایی و جراحی‌های مرتبط با آن ممکن است که با عوارض خطرناکی همراه باشد. در صورت بی‌خطر بودن، نتیجه دلخواه را برای فرد به همراه نداشته باشد. در بسیاری از موارد، افراد احتیاجی به جراحی بینی برای زیبایی خود ندارند بلکه با اصلاح فرم آن می‌توانند به زیبایی مدنظر خود دست یابند. 

تزریق فیلر بینی جایگزینی برای جراحی بینی

یکی از راه‌هایی‌ که از آن به‌ عنوان جایگزین جراحی بینی یاد می‌شود و خطر کمتری برای فرد دارد، تزریق فیلر بینی است. در این روش از ژل‌های مخصوصی استفاده می‌شود که متخصصان زیبایی پس از شناسایی محل تزریق ژل، آن را به قسمت مشخص ‌شده از بینی تزریق می‌کنند.

تزریق فیلر بینی با استفاده از ژل‌های مختلفی مانند هیالورونیک اسید و کلسیم هیدروکسی لپاتیت صورت می‌گیرد. اما استفاده از ژل هیالورونیک اسید متداول‌تر است. قبل از آغاز فرآیند تزریق ژل، بینی با استفاده از بی‌حس کننده‌هایی مانند لیدوکایین بی‌حس می‌شود. سپس با استفاده از یک سوزن ظریف مخصوص، ژل هیالورونیک اسید به زیر پوست بینی تزریق می‌شود. نکته مهم در رابطه با تزریق فیلر بینی دکتر سعید زاده این است که فرآیند تزریق در چند مرحله انجام می‌شود. تزریق ژل در چند مرحله به این علت است که دکتر باید به شناسایی قسمت‌های مورد نیاز بپردازند تا پس از شناسایی محل‌های لازم، تزریق ژل را انجام دهند. 

این روش برای چه کسانی امکان‌پذیر است؟

تمامی کسانی که بینی طبیعی یا عمل کرده دارند، می‌توانند برای رفع عیب‌های ظاهری خود به کلینیک فیلر بینی در شمال تهران مراجعه کنند و از طریق تزریق فیلر بینی دکتر سعید زاده، بدون انجام هیچ‌گونه عمل جراحی و با کمترین هزینه، به زیبایی بینی خود اقدام کنند. به‌ طور کلی، گروه‌های که بر روی بینی خود برجستگی دارند، بینی‌هایی که دارای گودی، فرورفتگی و ناهمواری هستند، کسانی که بینی نامتقارن دارند، افرادی که بینی تخت دارند و قصد ایجاد برجستگی بر روی آن دارند و کسانی که قصد دارند نوک بینی خود را بالا ببرند بهترین گروه‌ها برای تزریق فیلر بینی محسوب می‌شوند.

نمونه کار تزریق فیلر بینی

مدت‌ زمان لازم برای تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی از مزایای زیادی در مقایسه با عمل جراحی برخوردار است. مهم‌ترین مزایای آن شامل ‌هزینه کم و نتیجه دلخواه در کمترین زمان ممکن است. پزشک ژل فیلر بینی را تزریق می‌کند. سپس در مدت‌ زمان حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه، نتیجه دلخواه شما رقم خواهد خورد. هدف شما از تزریق فیلر بینی محقق خواهد شد. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بسته به تشخیص پزشک متخصص، لازم است در فواصل زمانی مشخص برای تمدید ژل به کلینیک مراجعه کنید. مدت‌ زمان ماندگاری ژل‌ها بین ۳ ماه الی ۲ سال است.

صحبت پایانی

امروزه استفاده از تزریق فیلر بینی یک جایگزین مناسب، بی‌خطر و کم هزینه در مقایسه با عمل‌های جراحی بینی محسوب می‌شود. استفاده از این روش علاوه بر اینکه باعث زیبایی بینی می‌شود، می‌تواند در جوانسازی پوست صورت آقایان نیز تأثیرگذار باشد. برای انجام زیبایی بینی خود با استفاده از روش فوق، به کلینیک دکتر نازیلا سعید زاده مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *