ماندگاری کاشت ابرو

نتایج و ماندگاری کاشت ابرو – عوامل موثر بر آن

با نتایج و ماندگاری کاشت ابرو آشنا شوید

ابروها تاثیر زیادی در چهره و زیبایی دارند. برخی افراد به دلایل مختلفی مانند ژنتیک ابروهای کم پشتی دارند یا به دلیل افزایش سن یا برخی بیماری‌ها دچار ریزش ابرو می‌شوند. بهترین کار برای پر کردن ابروها و جبران ریزش آن‌ها برای این افراد، کاشت ابرو است. اما یکی از دغدغه‌های افراد میزان نتیجه و ماندگاری کاشت ابرو است. در این مطلب از سایت دکتر نازیلا سعیدزاده با ما همراه باشید تا با عوامل کوثر روی ماندگاری کاشت ابرو آشنا شوید.

کاشت ابرو چطور انجام می‌شود؟

کاشت ابرو در واقع با استفاده از موهای خود فرد انجام می‌شود. برای این کار ابتدا قالب ابروی موردنظر شما توسط یک شابلون و مداد برایتان کشیده می‌شود. سپس از مناطقی از مو سر که در برابر ریزش مقاوم هستند فولیکول‌ها برای کاشت ابرو انتخاب می‌شوند. انتخاب این محل به عهده پزشک متخصص است و تاثیر زیادی در ماندگاری کاشت ابرو دارد. او با توجه به تجربه و مهارت خود منطقه اهداکننده را انتخاب می‌کند. کاشت ابرو به صورت سرپایی در داخل مطب انجام می‌شود. شما می‌تواند بعد از پایان جلسه کاشت به راحتی به کارهای روزمره خود بپردازید.

نتیجه کاشت ابرو چه زمانی مشخص می‌شود؟

کاشت ابرو بهترین انتخاب برای پرکردن طبیعی ابروهای شما است. برای انجام کاشت ابرو از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود و در تمام این روش‌ها استفاده از فولیکول‌های جدید و بهبود تراکم ابرو روش درمان است. بعد از کاشت ابرو در ناحیه‌ای که کاشت انجام شده یک لایه پوست قرمز مشاهده می‌کنید. این پوست پس از چند روز خشک شده و می‌ریزد. همچنین بعد از چند روز که کاشت ابرو انجام شده ابروها دچار ریزش می‌شوند ولی نگران نباشید زیرا این مسئله طبیعی است. این امر باعث می‌شود ابروهای جدید با قدرت و حجم بیشتری رشد کنند. به طور کلی اگر کاشت ابرو شما با متد مناسب و به خوبی انجام شود حدود ۶ ماه تا یکسال برای رسیدن به نتیجه نهایی زمان لازم است. 

ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو در واقع تا حد زیادی به کلینیک ارائه‌دهنده خدمات زیبایی و متخصصی که کار را انجام می‌دهد بستگی دارد. همچنین اگر در ماه‌های ابتدایی بعد از کاشت ابرو مراقبت‌های لازم را انجام دهید ماندگاری بیشتر حاصل می‌شود. همچنین لازم است بدانید تمام فولیکول‌های مو رویش نمی‌کنند و کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد. 

"نتایج

عوامل موثر بر ماندگاری کاشت ابرو

عوامل زیادی در میزان ماندگاری کاشت ابرو تاثیرگذار هستند. همچنین افراد مختلف به دلیل متفاوت بودن فاکتورهای داخلی نتایج مختلفی نیز از ماندگاری کاشت می‌گیرند. در کنار این مسئله برخی از عوامل دیگری نیز وجود دارند که در ماندگاری تاثیرگذار هستند. این عوامل عبارتند از:

  • تکنیک مورد استفاده برای کاشت ابرو: نتیجه و ماندگاری کاشت ابرو به میزان زیادی به تکنیکی که پزشک متخصص مورد استفاده قرار می‌دهد بستگی دارد.
  • رسیدگی و مراقبت بعد از کاشت ابرو: بعد از باز شدن پانسمان توسط پزشک، دستورالعمل‌هایی پزشک به شما می‌دهد که باید آن‌ها را کاملا رعایت کنید. مثلا شستشو ابروها با مواد مناسب و روش مناسب از جمله دستورالعمل‌هایی است که پزشک به شما می‌گوید.
  • ورزش و فعالیت‌های پرتحرک: انجام فعالیت‌های سنگین سبب ریزش ابروها می‌شود. بعد از ۷ روز می‌توان ورزش‌های سبک را انجام داد و بعد از ۱۴ روز می‌توان تمام فعالیت‌های عادی روزمره خود را انجام دهید.
  • جنس ابرو: ابروها و جنس آن در افراد متفاوت، مختلف می‌باشد. یکی از دلایل تفاوت ماندگاری کاشت ابرو تفاوت در جنس ابروها است.
  • رژیم غذایی: بعد از کاشت ابرو بهتر است از مواد غذایی که تقویت‌کننده مو به شمار می‌روند استفاده کنید.
  • استعمال دخانیات: بهتر است حداقل دو هفته بعد از کاشت ابرو از استعمال انواع دخانیات خودداری کنید.

نتیجه گیری

اگر برای کاشت ابرو یک کلینیک معتبر انتخاب کرده‌اید دیگر لزومی ندارد نگران نتیجه و ماندگاری کاشت ابرو باشید. زیرا همانطور که گفته شد مهارت پزشک تاثیر زیادی در ماندگاری دارد. 

در صورتی که از ابروهای خود ناراضی هستید و می‌خواهید کاشت ابرو انجام دهید پیشنهاد ما به شما کلینیک تخصصی دکتر نازیلا سعیدزاده است. زیرا این کلینیک بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران است و کاشت مو و ابرو با بهترین متدها و مواد و توسط مجرب‌ترین پرسنل انجام می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *