میکرودرم ابریژن چیست

یکی از خدمات بروز و جدید کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده میکرودرم آبریژن و یا هیدروژن است. انسان از دیرباز تاکنون روش‌های متنوع و متفاوتی را برای زیبایی ظاهری و حفظ زیبایی و سلامتی پوست خود انجام می‌دهد. یکی از این روش‌ها، آبریژن است. آبریژن روشی برای رفع سلول‌های مرده پوست است.

میکرودرم ابریژن روشی جدید در پاکسازی پوست است

این روش، شیوه غیرشیمیایی و غیرتهاجمی است که از اسپری‌های میکروکریستال برای برداشتن لایه خشک شده و یا مرده بیرونی و سطحی استفاده می‌شود. این عامل باعث پاکسازی و جوانسازی پوست می‌شود و تاثیر بسیاری در زیباسازی پوست دارد. میکرودرم ابریژن برای تمام افراد که دارای خطوط و چروک نازک سطحی، آفتاب سوختگی، کک و مک، پیسی صورت، تغییر نایکسان رنگدانه، چروک ناشی از افزایش سن، آکنه و رفع جای زخم های قدیمی مورد کاربرد است. علاوه بر موارد مذکور، این شیوه باعث سفتی پوست می‌شود و به طور طبیعی افتادگی و آویزان شدگی پوست را از بین می‌برد.

میکرودرم آبریژن

اما کاربرد میکرودرم ابریژن با احتیاطاتی همراه است. به همین دلیل، نیاز است تا میکرودرم ابریژن توسط پزشک متخصص انجام شود. مجموعه زیبایی دکتر سعیدزاده، یکی از بهترین و بزرگترین مجموعه‌های زیبایی تهران است که در آن میکرودرم ابریژن به بهترین شکل ممکن، زیرنظر پزشک متخصص انجام می‌شود. یکی از سوالات اصلی این است که چه زمانی می‌توان از میکرودرم آبریژن استفاده کرد؟ در پاسخ باید اذعان داشت زمان افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک و یا زخم عمیق

کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده آماده ارائه بهترین خدمات زیبایی در تهران است

به همین دلیل توصیه می‌شود تمام ساکنان تهران همانند میرداماد، دیباجی و پاسداران برای انجام میکرودرم ابریژن به کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده مراجعه نمایند. این مجموعه با بهترین مواد و به روزترین دستگاه‌های حرفه‌ای آماده ارائه خدمات به ساکنان محترم شهر تهران می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *