مرکز لیزر پوست در دیباجی

لیزر پوست، از عمل‌های زیبایی مدرنی است که در سال‌های اخیر با پیشرفت علوم و تکنولوژی جدید مورد استفاده قرار گرفته است. لیزر عموماً برای حذف موهای زائد صورت و تمامی اندام‌های انسان انجام می‌شود. افزون بر حذف موی زائد از مزایای متعددی برخوردار است که یکی از آن رفع نواقص و برخی از بیماری‌های پوستی نظیر آکنه، خال، زگیل و لکه‌های زالی پوست است.

بهترین‌ها را از برترین مرکز لیزر پوست در دیباجی بخواهید

افزون بر موارد مورد مذکور باعث از بین رفتن سلول‌های سطحی پوست می‌شود. این عامل باعث می‌شود تا سطح پوست صاف شده و در نتیجه پوست زیبا و ظاهری براق پیدا می‌کند. از مزایای دیگر استفاده از لیزر آن است که انجام لیزر باعث از بین رفتن نقاط آفتاب سوخته، پیر پوست و چروک افتاده پوست می‌شود.

لیزر پوست

با ازبین رفتن نقاط چروک افتاده، پوست اقدام به تولید کلاژن کرده و در نتیجه چین و چروک‌ها از بین رفته و پوست جدید تولید می‌شود.‌ از مزایای دیگر این شیوه، طبیعی بودن آن و عدم استفاده از مواد شیمیایی است. استفاده از مواد شیمیایی به عنوان لایه بردار باعث می‌شود تا ظاهر پوست تغییر یابد. اما استفاده از مواد شیمیایی نظیر اکسیدکننده‌ها بافت پوست را تخریب کرده و در طولانی مدت دارای عوارضی همانند تغییر جنس، بافت و رنگ پوست می‌باشند. در حالی که لیزر تنها سطح پوست را تخریب کرده و باعث تحریک کلاژن‌سازی و در نتیجه جوان‌سازی پوست می‌شود.

زیبایی و افزایش زیبایی، ارمغان کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده

بدین دلیل توصیه می‌شود افرادی که تصمیم به حذف موی زائد، رفع لکه‌ها و جوان سازی پوست خود دارند، لیزر را به عنوان تکنیکی مدرن تجربه کنند. برای تجربه این شیوه می‌توانید به یکی از برترین مراکز لیزر مراجعه کنید. کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده، بهترین مرکز در دیباجی است. در این مجموعه زیر نظر دکتر متخصص و مجربی انجام می‌شود تا لیزر به بهترین شیوه انجام شده و نتایج مطلوبی برجای داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *