مراقبت پوستی در سنین 40 تا 50 سال

مراقبت پوستی در سنین ۴۰ تا ۵۰ سال

مراقبت پوستی در سنین ۴۰ تا ۵۰ سال

با  افزایش سن شادابی و جوانی پوست جای خود را به پوستی پیر خشک و پر از چین و چروک می دهد. کرم های ضد چروک، سرم های چشمی و دیگر محصولات ضد پیری پوست به شما کمک می کند که نشانه های افزایش سن را در پوست تان کم کنید. مراقبت پوستی مهم است.

برای این که یک راه حل ضد پیری واقعا موثر برای پوست تان بسازید، متخصصان پوست شما را به انجام عادات سالم پوستی تشویق می کنند. این عادات سالم پوستی را بری تان آورده ایم. از خارج کردن محتویات جوش ها و دمل ها خود داری کنید.

محکمی پوست خود را که نشانه ی جوانی است محافظت کنید. خطوط چین و چروک خود را با استفاده از شیوه های نوین درمانی پوست کم کنید. با استفاده از محصولات ارایشی بهداشتی مختلف پوست تان جوان تر به نظر می رسد.

از خط ابتلا به کنسر پوست مطلع باشید و راه کار های آن را دنبال کنید. برای این که به شما کمک کنیم که برنامه ی مراقبت پوستی منحصر به فرد خود را بسازید، نکات طلایی زیر را به شما پیشنهاد می کنیم. سال ها تحقیق و پژوهش این یافته ها راتایید میکنند.

مراقبت پوستی در سنین 40 تا 50 سال

مراقبت پوستی در سنین ۴۰ تا ۵۰ سال

راهکار های مراقبت پوستی :

از پوست تان در مقابل خورشید مراقبت کنید. مراقبت از پوست  در مقابل خورشیدجزو مهم ترین  کار های هر روش مراقبتی می باشد. اشعه های خورشیدی روند پیری پوست تان را به سرعت جلو می برد.شواهد زیادی داریم که خورشید و امواج نوری پیری پوست را چند برابر افزایش می دهند. لغت فوتوایجینگ نیز به همین علت ساخته شده است.

برای جلوگیری از این پیری زود رس می توانید راه کار های زیر را دنبال کنید. سعی کید همواره در سایه راه بروید مخصوصا در ساعات ده صبح تا دو ظهر و هر ساعتی که سایه تان از قد خودتان کوتاه تر است.

از لباس های آستین دار و بلند استفاده کنید و حتی الامکان از مواجهه با نور خود داری کنید. هر صبح قبل بیرون رفتن از خانه ضد افتاب مصرف کنید. هر روز از مرطوب کننده استفاده کنید.

با افزایش سن پوست خشک تر می شود  و چین و چروک ظاهر می شوند. مرطوب کننده آب را در پوست به دام می اندازد و به آن ظاهر جوان تری می دهد. ازغذاهای سالم استفاده کنید، مطمئن شوید که روزانه از مقدار زیادی میوه و سبزیجات استفاده می کنید. به مقدار کافی استراحت کنید، خوابیدن به مقدار کافی به بدن تان این فرصت را می دهد که سلول ها ی خود را تازه و جوان کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *