مدل لب روسی طبیعی در خیابان دولت

مدل لب روسی طبیعی در خیابان دولت

لب‌هایی برجسته و کشیده با مدل لب روسی طبیعی

آیا با مدل لب روسی طبیعی آشنایی دارید؟ در این روش لب‌ها برجسته و کشیده می‌شوند. لذا تزریق ژل لب به روش روسی مناسب افرادی که لب‌های بزرگ یا چشم‌های‌ ریزی دارند نیست. در این راستا می‌توانید با مراجعه به کلینیک تزریق ژل لب دکتر نازیلا سعید‌ زاده اقدام به تزریق ژل لب مدل روسی نمایید. این کلینیک با بهره‌مندی از تجهیزاتی مدرن و بروز کلیه درمان‌های زیبایی و پوست را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌دهد.

تزریق ژل لب روسی چیست؟

در این مدل تزریق بیشتر تمرکز بر ناحیه V شکل دهان است. در تزریق مدل لب روسی طبیعی فیلر‌ها در ناحیه کمان Cupid تزریق می‌شوند. این نوع درمان در راستای بهبودی ظرافت و زیبایی لب‌ها و همچنین افزایش نقطه اوج آن‌ها است. در تکنیک تزریق لب روسی به جای توجه به اندازه لب‌ها، بیشتر توجه بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لب‌ها است.

در مدل لب روسی طبیعی برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب، مقادیر کمی فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب تزریق می‌شود. بعد از مشخص شدن طرح نهایی لب‌ها، مقداری فیلر درون لب تزریق می‌شود. این کار در راستای پرحجم‌تر شدن لب صورت می‌گیرد. نکته بسیار مهم این است که هنگام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید دقت کافی را داشته باشد و توجه کامل به لب پایین و لب بالا داشته باشد. لازم به ذکر است که در این روش تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما برای دستیابی به تقارن بیشتر و در راستای طبیعی بودن ظاهر دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی هم صورت می‌گیرد.

تزریق مدل لب روسی طبیعی به چه شکلی انجام می‌شود

حالت لب‌ها در افراد مختلف با یکدیگر فرق می‌کند. در بعضی از افراد خطوط بالا و همینطور پایین لب پیدا نیستند. مخصوصاً افرادی که به دلیل افزایش سن حجم لب‌های آن‌ها کاهش یافته است. برای آن دسته از افرادی که خط لب دارند تزریق ژل لب روسی بسیار آسان و ساده است. در این راستا پزشک ژل لب را که معمولاً از هیالورونیک اسید می‌باشد طبق مدل روسی به لب‌ها تزریق می‌کند. با این تفاسیر لب‌ها فرم دلخواه را پیدا می‌کنند.

آن دسته از افرادی که خط لب ندارند و یا مشخص نیست. تزریق مدل لب روسی طبیعی برای آن‌ها کمی سخت است. البته در این دسته از افراد تزریق ژل لب روسی غیر ممکن نیست ولی نیاز به چند جلسه تزریق دارد که فرم دلخواه را پیدا کند. معمولاً روش‌های تزریقی توسط پزشکان فرق می‌کند ولی روشی که اکثر پزشکان از آن استفاده می‌کنند، روش افزایش حجم لب و خط لب است. با تزریق ژل در حاشیه لب‌ها خط لب را ایجاد می‌کنند. در ادامه مقدار دیگری از این ژل را به لب‌ها اضافه می‌کنند تا کاملاً زیبا و طبیعی به نظر برسند.

آیا تزریق مدل لب روسی طبیعی درد دارد؟

به دلیل حساسیت بالای پوست لب، برای تزریق ژل از یک سوزن بسیار ریز استفاده خواهد شد. با وجود ریز بودن این سوزن باز هم شما درد بسیار زیادی را احساس خواهید کرد. برای تزریق ژل لب روسی از بی‌حس‌کننده استفاده نمی‌شود، زیرا به دلیل تورم ایجاد شده ممکن است لب‌ها نامتقارن شوند.

مدل لب روسی طبیعی

مدل لب روسی طبیعی

زمان انجام تزریق چقدر است؟

تزریق مدل لب روسی طبیعی در کلینیک‌های معتبر حدود ۴۰ دقیقه زمان می‌برد. لذا این موضوع یک مزیت بزرگ برای این روش است. شما با صرف زمان کم به زیبایی دلخواه خود خواهید رسید.

نتیجه‌گیری

یکی از روش‌های عالی برای حجم‌دهی و برجسته‌سازی لب، روش تزریق ژل لب روسی است. در این روش حالت طبیعی لب‌ها حفظ می‌شود. همچنین در این تزریق به رفع مشکلات مربوط به لب‌ها نیز توجه خواهد شد. در این راستا کلینیک تزریق ژل لب روسی در منطقه زعفرانیه زیر نظر دکتر نازیلا سعید‌ زاده اقدام به ارائه کلیه خدمات تزریق ژل لب نموده است. تمامی موارد حائز اهمیت در تزریق ژل لب روسی در این کلینیک رعایت می‌شوند. به همین دلیل شما نتیجه‌ای زیبا و طبیعی را شاهد خواهید بود. برای اخذ نوبت کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *