ماسک چاقی صورت

ماسک چاقی صورت

ماسک چاقی صورت یکی از راهکارهای چاقی صورت است. لاغر شدن صورت یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد آن را ضایعه‌ای برای زیبایی صورت می‌پندارند و سعی می‌کنند تا صورتشان را با راه‌های گوناگون چاپ کنند چاق شدن صورت و در اصطلاح گرد شدن فرم صورت تاثیر بسیار زیادی از نظر بعضی‌ها در زیبایی دارد راهکارهای گوناگونی برای چاقی صورت وجود دارد که یکی از آن‌ها ماسک های طبیعی و مخصوص چاقی صورت است در این مطلب به ارائه ارائه و معرفی برخی از آنان می‌پردازیم

ماسک عسل

برای تهیه ماسک عسل، یک قاشق چای‌خوری عسل را با شیر مخلوط کرده و به صورت خود بزنید و اجازه دهید تا ۳۰ دقیقه روی صورتتان بماند. سپس آن را با آبگرم به‌آرامی شسته و صورتتان را با آب سرد ماساژ دهید. این کار بهتر است دو تا سه بار در هفته انجام می‌شود.

 

ماسک زغال اخته

یکی از ماسک‌هایی که برای چاقی صورت استفاده می‌شود، ماسک زغال اخته است. دانه‌های ذغال لخته را پودر کرده و یک قاشق چای‌خوری از آن را با آب مخلوط کرده و خمیری سفت درست می‌کنند. سپس، آن را روی صورت مالیده و به مدت بیست دقیقه روی صورت نگه داشته و پس از آن، صورت رابا آب سرد بشویید.

ماسک چاقی صورت

 

ماسک گلیسیرین و گلاب

محلول گلیسیرین و گلاب، یکی از بهترین ماسک‌ها است که تاثیر بسیاری در چاقی صورت در گلیسیرین و گلاب باعث تغذیه پوست می‌شود و سلول‌های بدن مرده پوست را از بین می‌رفت می‌برد. از طرفی به‌سرعت جذب پوست شده و خاصیت ضدعفونی‌کننده ملایمی دارد و باعث می‌شود تا پوست به صورت طبیعی پاک‌سازی شود. استفاده این ماسک به صورت روزانه توصیه می‌شود.

 

ماسک خیار و گلابی

خیار، مزایای بسیاری برای لطافت پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست دارد و استفادۀ زیادی دارد. این میوه با خواص آبرسانی به سلول های پوستی و لایه‌های عمقی کمک می کند. برای افزایش اثر این میوه از ماسک‌های گوناگون می‌توان استفاده کرد. به این ترتیب می توانید در عرض دو هفته با آبرسانی به سلول های پوست و افزایش آب میان بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت تان کمک کنید. به این ترتیب، می‌توان از ترکیب گلابی و خیار برای آب رسانی به لایه‌های زیرین پوست استفاده نمود.

 

ماسک سیب

برای ایجاد ماسک سیب، نصف سیب را له کرده و آن را روی گونه‌های خود بگذارید و اجازه بدهید تا شصت دقیقه روی صورتتان بماند. سپس، آن را با آب گرم بشویید. بهتر از پس از کاربرد این ماسک، پوستتان را بخور دهید. استفاده روزانه از این ماسک توصیه می‌شود.

علاوه بر این می‌‌توان آب سیب را با آب هویج و آب لیمو ترکیب کرده و آن را به صورت روزانه بنوشید تا صورتتان به تدریج چاق شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *