لیپولیز

لیپولیزلیزر

امروزه جراحی‌های زیبایی همانند لیپولیزلیزر طرفدار زیادی دارد. این طرفداری باعث شده تا با پیشرفت دانش و تکنولوژی بر شیوه‌های عمل زیبایی افزوده شده است. یکی از عمل‌های زیبایی که امروزه طرفداران بسیاری دارد، لیپولیز است.

لیپولیزلیزر باعث تخریب چربی‌ها و در نهایت تناسب اندام می‌شود.

این فرآیند در زمره روش‌های تهاجمی است که به کمک لیزر با فیبر نوری انجام می‌شود. این فیبر نوری به استفاده از گرمای ایجاد شده باعث ذوب و تخریب چربی بدن می‌شود. سپس چربی‌های تخریب شده در بدن به کمک ساکشن و یا دستگاه مکشی از بدن خارج می‌شود. در اصل این دستگاه یا همان لیپولیز دستگاهی با ساختار کلاژن و پروتئینی است که چربی‌ها را تخریب کرده و سپس باعث کشیدگی و یا سفت شدگی پوست می‌شود. این فرآیند فاقد هر گونه عوارض بوده و این عامل یکی از بزرگ‌ترین مزایای این نوع عمل به شمار می‌آید.

لیپولیز

در حال حاضر برای انجام این نوع عمل از دو روش و دو دستگاه استفاده می‌شود که شیوه نخست لیزر و شیوه دوم استفاده از اولتراسوند (امواج مافوق صوت) است. این فرآیند زیبایی در نقاط متفاوت بدن از جمله پهلوها، پشت، بازوها، ران‌ها، زانوها، بزرگی سینه در آقایان و شکم‌ها انجام می‌شود. اما انجام لیپولیزلیزر نیاز دارد تا افراد متقاضی دارای شرایط ویژه‌ای باشد، نخست اینکه فرد و نواحی بدن وی کاملاً سالم باشد. متقاضیان این نوع عمل باید دارای مقاومت بدنی باشند و دربرابر لیزر ضعیف نباشند.

مجموعه کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده از بهترین مجموعه‌های زیبایی در شمال تهران است.

همچنین خانم‌های باردار، افرادی که دچار نارسایی کبدی هستند و یا از پیس میکرهای قلب استفاده می‌کنند، نباید از لیپولیز استفاده کنند. پس از انجام لیپولیز بهتر است افراد نزدیک به دو هفته اقدام به دریافت ماساژ کنند. اما ماساژ باید بسیار ملایم بوده و از انجام ماساژ شدید در نواحی وترمیم شده خود داری کرد. همچنین برای التیام درد ناشی از انجام لیپولیز می‌توان از شیاف دیکلوفناک و نه داروی دیگر استفاده کرد. نیاز به توضیح است که پس از انجام لیپولیز باید نکات بهداشتی به شدت رعایت شود تا فرد دچار آلودگی نشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *