لیزردرمانی

لیزردرمانی

لیزردرمانی

روکش دار کردن پوست با کمک لیزر یک روش درمانی است که برای کاهش چین وچروک های پوست  و ناهمواری های بوستی مانند جای جوش یا آکنه استفاده می شود. لیزردرمانی امروزه طرفداران زیادی دارد.

این تکنیک با در نظر گرفتن ارتعاش در ناهمواری های پوستی با لایه برداری لایه به لایه به بهبود پوست کمک می کند. این روش درمانی محبوب به نام تبخیر لیزری نیز شناخته می شود.

بعد از شناخت این روش درمانی نوبت به پاسخ این سوال می رسد که چه کسانی کاندید های خوبی برای لیزردرمانی هستند؟

کسانی که چین و چروک بسیار ریز در اطراف نواحی چشم یا دهان یا پیشانی دارند یا افرادی که اسکار های سطحی به علت آکنه دارند کاندید های مناسبی برای لیزر درمانی هستند. اگر آکنه دارید یا پوست خیلی تیره دارید، ممکن است که کاندید خوبی برای لیزر درمانی نباشید.این تکنیک هم چنین برای خط های کشیدگی  مناسب نمی باشد.

لیزردرمانی

لیزردرمانی

برای این که مطمئن شوید این روش درمانی برایتان مناسب است یا نه  قبل انجام آن با پزشک خود مشورت کنید. روکش دار کردن پوت با کمک co2 ، این روش درمانی برای سال هاست که به  عنوان یک روش درمانی استفاده می شودمانند چین و چروک اسکار ها و غده های چربی بزرگ شده در سطح بینی و وضعیت های مختلف.

جدید ترین روش روکش دار کردن پوست با کمک لیزر

از یک نور با پالس خیلی کم استفاده میکند که به آن اولترا پالس هم می گویند. در این روش سطح پوست کاملا اسکن  می شود تا کمترین خطا در روند درمان پیش بیاید و از کم ترین دما استفاده شود. بهبود بعد ز درمان حداکثر دوهفته به طول می انجامد.

این روش طراحی شده تا خطوط سطحی پوست از بین برود اما روش دیگری هم هست که به درمان چروک های عمیق در پوست صورت گردن سینه و دست ها می پردازد این روش اربیوم نام دارد.

این روش عوارض جانبی کمتری دارد چرا که کمتر نواحی اطراف قسمت مشخص شده را می سوزاند.در برخی از موارد ریکاوری حتی کمتر از یک هفته زمان می برد.

اگر پوستی تیره دارید می توانید از روش اربیوم استفاه کنید این روش برای پوستهای تیره وآکنه دار بهتر جواب می دهد. با توجه به این که این روش ها از کم عوارض ترین درمان های پوستی در نظر گرفته می شوند می توانید از این روش ها برای زیبایی بیشتر خود استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *