تزریق ژل لب مدل روسی

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی با چه قیمتی انجام می‌شود؟

به جرات می‌توان عنوان کرد که تزریق ژل ل یکی از موثرترین و مطمئن‌ترین شیوه‌های افزایش زیبایی بیشتر چهره و لب‌ها است. در این شیوه نامتقارنی‌های موجود در لب‌ها رفع می‌گردد و بر حجم آن‌ها افزوده می‌شود. ماندگاری این شیوه نوین کسب بیشتر زیبایی دائمی نبوده و به صورت موقت می‌توان از آن‌ بهره برد. در میان تمام سبک‌های تزریق ژل لب، سبک روسی طرفداران بسیار بیشتری دارد. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مراجعه‌کنندگان در زمان انجام تزریق ژل مسئله قیمت تزریق ژل لب مدل روسی است که ما در این مقاله از سایت دکتر نازیلا سعیدزاده در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل لب مدل روسی

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در ادامه در مورد هریک از این عوامل به طور کامل توضیح خواهیم داد. این عوامل عبارتند از:

 نوع ژل، مارک و کشور سازنده ژل لب

باید گفت که ژل‌های استفاده شده در تزریق لب انواع و اقسام گوناگونی دارند که هر کدام ویژگی‌ها، مزیت و معایب خاص خود را دارند. ماندگاری هر کدام از این ژل‌ها متفاوت از دیگری بوده و قیمت هر یک از آن‌ها هم نیز نسبت به نوع دیگر تفاوت دارد. معمولا کشورهای بسیاری در زمینه تولید این ژل‌ها فعالیت دارند که قیمت محصولات آن‌ها با توجه به کیفیت متفاوت است.

مقدار ژل تزریق شده در لب

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق ژل لب مدل روسی مقدار فیلر استفاده شده در تزریق است. مقدار ژل تزریق شده در هر قسمت از صورت متفاوت از قسمت‌های دیگر است به همین علت شاهد تفاوت قیمت تزریق هستید.

میزان ماندگاری ژل لب و دوام آن

مدت زمان ماندگاری ژل لب یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت تزریق ژل لب است. موقتی بودن تزریق ژل لب یکی از عوامل مهم در محبوبیت این شیوه در بین افراد است زیرا فرد در صورت پشیمانی به راحتی می‌تواند با تزریق نوعی آنزیم آن را از بین ببرد.

میزان ماندگاری ژل‌های لب متفاوت بوده و معمولا هر چقدر ماندگاری بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. زمان معمول ماندگاری این شیوه از ۶ ماه تا دو سال است که اگر مراقبت‌های لازم صورت گیرد این زمان هم نیز افزایش پیدا می‌کند.

 ژل لب مدل روسی

ژل لب مدل روسی

میزان دستمزد پزشک متخصص

در زمان انجام تزریق ژل لب حتما دقت کنید که به یک پزشک حاذق مراجعه نمایید، زیرا تزریق ژل لب همانند تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص انجام می‌گیرد و مهارت پزشک در نتیجه نهایی تاثیر بسیار زیادی دارد. خدمات ارائه شده کلینیک و دستمزد متخصص از عوامل تعیین قیمت تزریق ژل لب هستند. معمولا تعداد دفعات مراجعه به پزشک متفاوت بوده و در مواردی نیاز است فرد برای انجام تزریق بنا بر وسعت تزریق، تعداد جلسات بیشتری را به پزشک مراجعه کند.

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب مزایای متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عدم نیاز به جراحی و انجام سرپایی تزریق ژل لب
  • عدم نیاز به بیهوشی
  • در صورت مهارت بالا متخصص کسب نتیجه کاملا رضایت‌بخش
  • عدم نیاز به سپری کردن دوران طولانی مدت نقاهت
  • داشتن قیمت پایین‌تر نسبت به عمل جراحی زیبایی
  • انجام تزریق در یک جلسه
  • قابلیت اصلاح نتیجه و برگشت به حالت اولیه در صورت داشتن عدم رضایت
  • دارا بودن نتیجه کاملا طبیعی
  • داشتن تائیدیه سلامت و ایمنی از سازمان غذا و دارو آمریکا

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی

قیمت ژل لب مدل رویب به عوامل مختلفی همچون تجربه متخصص، نوع ژل و برند آن بستگی دارد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

خلاصه

تزریق ژل لب مدل روسی یکی از بهترین شیوه‌های افزایش زیبایی چهره و لب‌ها بوده که این سبک نسبت به دیگر سبک‌های تزریق ژل لب نتیجه طبیعی‌تری را نیز به همراه داشته است. بیشتر افراد تمایل دارند در مورد هزینه‌های این نوع تزریق بیشتر بدانند. همانگونه که عنوان شد عوامل مختلفی در تعیین قیمت تزریق ژل لب مدل روسی تاثیرگذار است. زیباجویان گرامی می‌توانند برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کلینیک زیبایی دکتر نازیلا سعید زاده تماس حاصل فرمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *