فیلر بینی در میرداماد

فیلر بینی در میرداماد

این روزها تزریق فیلر بینی یک روش عالی برای تغییر شکل بینی آن هم بدون نیاز به عمل جراحی زیبایی محسوب می‌شود. اصلاً وقتی که می‌توانید برآمدگی یا فرورفتگی بینی خود را با فیلر بینی اصلاح کنید، دیگر چه نیازی به انجام یک عمل جراحی بینی دارید. اگر بینی خیلی کوچکی دارید، احتمالاً صورت‌تان صاف و پهن به نظر می‌رسد. از طرف دیگر، اگر بینی بیش از حد بزرگی داشته باشید، چانۀ شما جذابیت کمتری خواهد داشت.

از این رو، هماهنگ سازی بینی با سایر اجزای صورت مهمترین هدف تزریق فیلر است. در این راستا، یک پزشک زیبایی مجرب می‌تواند آناتومی صورت شما را تجزیه و تحلیل کند و بهترین روش درمانی را به شما توصیه کند. ما در این مطلب قصد داریم فرایند تزریق فیلر به بینی را برای شما به طور مفصل توضیح دهیم تا دید بهتری نسبت به این روش درمان زیبایی داشته باشید. در انتها نیز شما را با بهترین کلینیک فیلر بینی در میرداماد آشنا خواهیم کرد.

چرا تزریق فیلر بینی؟

بسیاری از افراد دوست دارند قبل از انجام عمل جراحی بینی، تزریق فیلر را امتحان کنند تا با نتایج احتمالی عمل جراحی آشنا شوند. وقتی شما عمل جراحی بینی را انجام دهید، ممکن است از نتیجۀ نهایی راضی نباشید و دیگر کار از کار گذشته باشد. خبر خوش این است که نتایج تزریق فیلر بینی دائمی نیست و فیلر بعد از ۶ تا ۱۲ ماه از بین می‌رود و شما را با بینی اصلی تنها می‌گذارد.

در نتیجه، شما متوجه خواهید شد که دوباره تزریق فیلر را تمدید کنید یا عمل جراجی بینی را در نظر بگیرید. از این مهمتر، شما با انجام این فرایند می‌توانید از شر هر نوع برآمدگی‌، قوز، فرورفتگی‌ و دیگر عیوب بینی خلاص شوید.

تزریق فیلر بینی چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که می‌دانید انتخاب یک پزشک زیبایی برای این فرایند اهمیت زیادی دارد. این روش درمانی یکی از سخت‌ترین روش‌ها محسوب می‌شود و شما برای رسیدن به بهترین نتیجه به یک متخصص با تجربه و با دانش نیاز دارید. بنابراین، باید بهترین کلینیک زیبایی را برای این کار پیدا کنید. معمولاً قبل از شروع فرایند و در جلسۀ مشاوره دربارۀ تغییرات بینی و روش درمان صحبت می‌شود.

در این راستا، پزشک متخصص با توجه به وضعیت بینی بهترین روش درمانی را برای شما در نظر می‌گیرد.

فرایند تزریق فیلر بینی زیاد طول نمی‌کشد

فرایند تزریق فیلر بینی زیاد طول نمی‌کشد

از این مهمتر، قبل از شروع فرآیند تزریق از بینی شما از زوایای مختلف عکس گرفته می‌شود تا در پایان بتوانید بینی جدید خود را با بینی قدیمی مقایسه کنید. برای اینکه شما در طول فرایند تزریق احساس راحتی کنید نقاط مورد نظر بی حس می‌شود. بعد از بی حس شدن نقاط مربوطه پزشک متخصص با یک سوزن نازک فرایند تزریق را آغاز می‌کند تا بینی مورد علاقۀ شما را از نو خلق کند. توجه داشته باشید که فرایند تزریق فیلر تقریباً بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

برای مشاهدۀ نتایج چقدر باید صبر کنید؟

مزیت استفاده از فیلرهای پوستی در این است که نتایج فوری به همراه دارند. با این حال، ممکن است در مناطق تزریق شده اندکی کبودی مشاهده کنید که کاملاً طبیعی است، بنابراین، از این لحاظ جای هیچ نگرانی نیست. ممکن است در ابتدا تصور کنید که بینی شما بیش از حد پر به نظر می‌رسد، اما شما به دلیل مشاهدۀ تورم چنین برداشتی خواهید داشت. بر این اساس، بعد از حدود ۲ هفته با از بین رفتن تورم نتیجه نهایی همان چیزی خواهد بود که شما انتظار داشته‌اید.

نبایدهای بعد از تزریق فیلر بینی

ما به شما توصیه می‌کنیم که تا ۲۴ ساعت بعد از فرایند تزریق فیلر سیگار نکشید. اگر ورزش می‌کنید در این مدت دست نگه دارید. از همه مهمتر، سعی کنید در ۲ هفتۀ اول زیاد در معرض نور خورشید قرار نگیرید. علاوه بر این، در این ۲ هفته دور رفتن به سونا را خط بکشید.

چگونه یک کلینیک معتبر پیدا کنید؟

همانطور که اشاره کردیم انتخاب یک کلینیک خوب برای دستیابی به یک نتیجۀ عالی اهمیت زیادی دارد. گاهاً دیده می‌شود که بعضی از کلینیک‌ها از فیلرهای تقلبی یا غیر استاندارد استفاده می‌کنند که نتایج فاجعه باری را برای افراد به همراه خواهد داشت. از طرف دیگر، بینی در فاصلۀ نزدیکی به چشم‌ها قرار دارد و فرایند تزریق فیلر باید توسط پزشک متخصص با تجربه انجام شود؛ شخصی که به دفعات این فرایند را انجام داده باشد.

از این لحاظ، کلینیک تخصصی زیبایی دکتر سعیدزاده به عنوان بهترین کلینیک فیلر بینی در میرداماد به خوشنامی و اعتبار شهرت دارد و می‌تواند به شما برای رسیدن به یک بینی زیبا کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *