فیلر بینی با مواد درجه یک

فیلر بینی با مواد درجه یک در شمال تهران

با مواد درجه یک فیلر بینی را در کلینیک شمال تهران انجام دهید.

بسیاری از افراد از فرم و شکل ظاهری بینی خود ناراضی هستند و از طرفی انجام عمل جراحی بینی برای آن‌ها سخت و هزینه آن بالا است. با پیشرفت علم پزشکی شیوه‌های نوینی ابداع شده که افراد بدون انجام جراحی و با صرف هزینه کم‌تر به راحتی می‌توانند فرم بینی خود را تغییر بدهند.

 فیلر بینی شیوه جدیدی است که می‌توان به راحتی بدون جراحی فرم بینی را تغییر داد. اگر این روش با مواد درجه یک انجام شود نتیجه حاصل رضایت‌بخش خواهد بود. فیلر بینی با مواد درجه یک در شمال تهران بدون جراحی در کلینیک دکتر نازیلا سعیدزاده انجام می‌شود که در این مقاله در مورد این تکنیک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فیلر بینی چیست؟

یکی از شیوه‌های غیرجراحی که می‌توان به کمک آن برآمدگی‌های بینی را اصلاح نمود و یا بینی را کوچک‌تر و یا باریک‌تر کرد فیلر بینی است. در این شیوه که توسط متخصص زیبایی صورت می‌گیرد که طی آن متخصص، اسید هیالورونیک را در نقاط استراتژیک تزریق می‌نماید. در این شیوه نوین دکتر زیبایی می‌تواند به راحتی بینی را باریک نماید و اندازه پل بینی تا سوراخ بینی را کاهش دهد و به طور کامل‌تری بینی را صاف نماید که تمام این اقدامات بدون نیاز به جراحی است.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام فیلر بینی با مواد درجه یک هستند؟

انجام فیلر بینی برای تمام افراد مناسب نیست. بلکه افرادی کاندید این تکنیک هستند که بینی آن‌ها دارای ویژگی‌های زیر هستند:

پیری بینی

باید گفت که با افزایش سن افراد تکیه گاه ساختاری نوک بینی که همان استخوان فک بالایی است به مرور زمان از بین می‌رود. با از بین رفتن این تکیه گاه نوک بینی به مرور شروع به افتادن و عرض پایه بینی هم بالطبع کاهش پیدا می‌کند. انجام فیلر بینی یکی از بهترین گزینه‌ها برای این افراد است که از طریق این تکنیک می‌توان به مقداری پایه بینی را افزایش داد و افتادگی بینی را نیز بالا داد.

پل بینی صاف

داشتن پل بینی صاف هم یکی از مواردی است که از طریق فیلر بینی می‌توان آن را رفع نمود. در این شیوه از پرکننده پوستی در خط وسط بینی استفاده می‌کنند و وضعیت بینی را اصلاح می‌نمایند. معمولا در بین بیماران این شرایط بسیار رایج‌تر بوده است.

برآمدگی نوک بینی

معمولا متخصصین زیبایی با تزریق فیلر برآمدگی نوک بینی را اصلاح می‌نمایند.

اصلاح عمل جراحی قبل

معمولا بعد از جراحی بینی فرد شاهد بی‌نظمی‌هایی در شکل ظاهری بینی خود است. متخصص مورد نظر این بی‌نظمی‌ها را با کمک پرکننده بینی برطرف می‌کند. بهتر است قبل از اصلاح از طریق فیلر بینی مشاوره‌های لازم صورت گیرد که بینی فرد درگیر عارضه‌ نشود.

اصلاح زاویه نازوفرونتال در فیلر بینی با مواد درجه یک

اگر بینی شما چنین زاویه‌ای دارد می‌توانید با انجام فیلر بینی این زاویه را در ناحیه پل بینی برطرف نمایید. معمولا این وضعیت را در طرفین بینی بیشتر شاهد هستیم.

وجود هر گونه برجستگی و عدم تقارن موجود در بینی را می‌توان به راحتی با تزریق فیلر بینی برطرف نمود. بهتر است به این نکته توجه کنید که انجام این تکنیک در تمام موارد بالا در صورتی رضایت‌بخش خواهد بود که فیلر بینی با مواد درجه یک توسط یک متخصص حاذق انجام گیرد.

فیلر بینی

فیلر بینی

مراقبت‌های لازم پس از انجام فیلر بینی با مواد درجه یک

نیاز است که فرد حتما پس از تزریق فیلر بینی با مواد درجه یک مراقبت‌هایی را نیز انجام دهد که این مراقبت‌ها عبارتند از:

  • نیاز است که فرد بعد از تزریق فیلر بینی به مدت ۴ ساعت از هیچگونه لوازم آرایشی استفاده نکند مخصوصا استفاده از رژ لب ممنوع بوده است.
  • انجام فعالیت‌های شدید و ورزش کردن تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق ممنوع بوده است.
  • استفاده از مشروبات الکلی پس از تزریق ممنوع بوده زیرا استفاده از این مشروبات باعث کبودی بیشتر محل تزریق می‌شود.
  • برای کاهش تورم و کبودی فرد می‌تواند از کمپرس یخ و سرد استفاده نماید.
  • انجام ورزش‌های آبی و شنا به مدت یک هفته پس از تزریق ممنوع بوده است.
  • استفاده از اپیلاسیون، کرم‌های موبر، انواع سفید کننده‌ها و استفاده از موچین در ناحیه تزریق فیلر ممنوع بوده است.

خلاصه

فیلر بینی یکی از شیوه‌های نوینی است که از طریق آن بینی افراد اصلاح شده و شکل ظاهری آن بهبود داده می‌شود. در این شیوه نیاز به انجام جراحی نبوده و هزینه‌های آن نسبت به دیگر شیوه‌های فرم‌دهی بینی از طریق جراحی کم‌تر است. فرم دهی بینی بدون عمل جراحی در فرمانیه به صورت کاملا حرفه‌ای و با مواد درجه یک توسط دکتر نازیلا سعیدزاده انجام می‌شود که نتیجه حاصل از این تکنیک به صورت کاملا رضایت‌بخش است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *