مزوتراپی

درمان مزوتراپی

درمان مزوتراپی یک روش درمانی زیبایی بدون جراحی و راه حلی باهدف کم کردن مشکلات نواحی مختلف بدن مانند چربی زیر پوست ران و باسن، اضافه وزن و جوان سازی پوست صورت و گردن و … است. این روش با تزریق های بیشمار داروهای مختلف،ویتامین ها و مواد معدنی انجام می گیرد. این تزریقات به داخل مزودرم که لایه ی چربی و بافت زیر پوست است انجام میگیرند.

مخلوط مواد تزریقی بستگی به ناحیه مورد نظر و افراد مختلف متفاوت است. همچنین تعداد تزریق های مورد نیاز بسته به فرد و ناحیه ای که می خواهد درمان را بگیرد متفاوت است. مزوتراپی، همچنین در کاهش درد و جایگزینی موها در مردان و زنان تاثیر به سزایی دارد.مزوتراپی، انقلابی در زمینه زیبایی است.

کاهش وزنی که به سرعت مشاهده می کنید در مقایسه با لیپو ساکشن بسیار مشهودتر است.لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن است اما مزوتراپی روشی ارزانتر و غیرتهاجمی تر است. در مقایسه ی مزوتراپی و لیپوساکشن، مزوتراپی تقریبا بدون درد است.

مزوتراپی

مزوتراپی

مزوتراپی پس از استعمال کرم های بی حسی روی نواحی مورد نظر صورت میگیرد در صورتی که لیپوساکشن منجر به درد پس از جراحی و در هفته های آتی می باشد.

۲ درمان مزوتراپی تقریبا هیچ ردی از خود به جای نمی گذارد.

تنهاممکن است در مزوتراپی طی چند هفته ی اول کوفتگی خفیف مشاهده شود  که سریعا هم برطرف خواهند شد ولی در لیپوساکشن اسکار های متوسط تا شدید روی پوست باقی می ماند.

۳در مزوتراپی احتیاجی به مصرف مسکن نیست.بیمار پس از درمان میتواند تنها به خانه برگردد!با اینکه این درمان در ایران تقریبا جدید است ولی حدود سی الی چهل سال است که در فرانسه استفاده می شود.

۴کاهش وزن،معمولا دو الی چهار بار پروسه ی درمانی طی دو الی چهار هفته انجام می شود که تعداد این درمان ها بستگی به ناحیه مورد نظر، می تواند افزایش پیدا کند.مزوتراپی اکثرا به افرادی پیشنهاد می شود که می خواهند ناحیه ای با چربی کم را در مان کنند.

۵کم کردن چربی زیر پوست ران و باسن، تقریبا سه الی چهار بار مزوتراپی درمانی جهت این کار مورد نیاز است که طی سه الی چهار هفته انجام می شود.نیازی نیست که بگوییم مزوتراپی آمده است که در عرصه باقی بماند، بسیاری از مردم این روش درمانی غیر جراحی را به سادگی پذیرفته اند و در نواحی مختلف از آن استفاده می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *