تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس روشی کارآمد و فراگیر برای از بین بردن چروک های دینامیک صورت است و در درمان تعریق بیش ازحد زیر بغل، کف دست و پا هم کاربرد وسیعی دارد. در کلینیک ما از برندهای معتبر و دارای مجوز استفاده می شود.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یعنی استفاده از گاز دی اکسیدکربن به منظور درمان استریای حاملگی و چاقی موضعی جوان سازی پوست صورت و دست ها و سفت کردن پوست و حتی درمان سلولیت وچاقی های موضعی بوده و تاثیر دراماتیکی در درمان سیاهی دورچشم دارد.

پلاسماجت

پلاسماجت تکنیک جدیدی برای جوانسازی پوست صورت و دور چشم است که معمولا به عنوان درمان جایگزین بلفاروپلاستی برای برداشتن پوست اضافی پلک از آن یاد می شود و پس از انجام ۱ تا ۳ جلسه پلاسماجت می توان افتادگی پلک رابه مقداربسیار زیادی بهبود بخشید. این روش بدون جراحی و بخیه و بیهوشی بوده و فقط با استعمال کرم بی حسی قابل انجام است.

تزریق چربی

در تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار که حاوی سلول های بنیادی است برای فرم دهی و افزایش حجم لب ها، گونه، درمان گودی چشم و خط خنده استفاده می شود و پس از انجام چند با رتزریق چربی پروسه ای دائمی خواهد بود.

تزریق ژل

در تزریق ژل برای کاهش عمق چروک ها و کاهش حجم صورت و لب ها از ژل استفاده می شود. مدت اثر ژل بسته به نوع ژل مصرفی و محل تزریق از ۶ ماه تا ۲ سال متفاوت است. تمامی ژل های مصرفی در این کلینیک از برندهای معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران است.

مزوتراپی

مزوتراپی، تزریق داروهای مختلف در مواضع مختلف است و دیگر عوارض درمان های سیستمیک را ندارد. مثلا وقتی می خواهیم غبغب بیمار را ازبین ببریم داروهایی که چربی های موضعی را از بین می برند فقط درهمان غبغب تزریق می کنیم. زمانی می خواهیم ریزش موی بیمار را درمان کنیم دارو های مسئول جلوگیری از ریزش مو را با دستگاه مزوگان به کف سر بیمار تزریق می کنیم. درمورد بیمار دیگری برای درمان افتادگی و چروک صورت داروهای لازم را روی پوست صورت تزریق می نماییم.

پیوند موی طبیعی

در پیوند موی طبیعی از موهای ناحیه ی u شکل پشت سر که گیرنده برای هورمون مردانه ندارند برداشت کرده و همان ها را در مناطق دچار طاسی می کاریم. موهای کاشته شده قابل رشد و رنگ کردن هستند و دیگر به هیچ عنوان ریزش موی هورمونی پیدا نخواهند کرد. در این کلینیک کاشت مو با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت و حداکثر تراکم و با ضمانت کتبی انجام می شود.