تزریق ژل لب روسی در پاسداران

تزریق ژل لب روسی در پاسداران

نام لب‌های روسی از سبک لب‌های عروسک‌های روسی با نام ماتروشکا گرفته شده است که در آن قوس لب بالایی به شکل قلب در می‌آید. این تکنیک به دلیل محبوبیت زیاد در کشور روسیه به تدریج به سایر نقاط جهان نیز گسترش یافت. بر این اساس، در این فرایند ژل بصورت عمودی و با دقت زیاد به لب‌ها شما تزریق می‌شود. به طوری که طول لب‌ را کشیده‌تر می‌کند و به آن ظاهری حجیم می‌دهد. به طور کلی تزریق ژل لب روسی به افراد علاقه مند به ظاهر عروسکی توصیه می‌شود.

ما در ادامه شما را بیشتر با این تکنیک آشنا خواهیم کرد تا در صورت تمایل بتوانید از این روش برای بهبود ظاهر لب‌های خود استفاده کنید.

منظور از تکنیک ژل لب روسی چیست؟

این روزها تکنیک لب روسی یکی از پر تقاضاترین درمان‌ها به شمار می‌آید. این تکنیک با بهبود ارتفاع لب‌ها بدون بیرون زدگی مفرط به آنها حالت توپُری طبیعی می‌هد. در این راستا، پزشک متخصص زیبایی فرایند تزریق را بصورت عمودی از حاشیه اطراف لب انجام می‌دهد. در ادامه نیز ژل را به سمت بیرون و لبۀ لب هدایت می‌کند. توجه داشته باشید که این تکنیک با روش استاندارد ژل لب متفاوت است، زیرا در روش استاندارد فیلر به طور یکنواخت در سراسر بدنۀ لب پخش و به صورت افقی در طول لب تزریق می‌شود.

بنابراین، با تزریق ژل به لب پایین به نمای کلی لب‌ها حج متعادلی داده می‌شود تا فاصلۀ لب پایین تا چانه کاهش پیدا کند.

تفاوت تکنیک ژل لب روسی با سایر روش‌ها

همانطور که اشاره کردیم در روش استاندارد تزریق ژل معمولاً به صورت افقی صورت می‌گیرد و تا حجم دهی به طور یکنواختی انجام شود. با این حال، در تکنیک ژل لب روسی، متخصص زیبایی با تزریق عمودی مقادیر کمتری از ژل از لبۀ بیرونی لب‌ها به داخل به لب‌های شما ظاهری طبیعی، خوش فرم و توپُر می‌دهد. در نتیجه، با عریض کردن، کشیدن و باز کردن لب‌های شما را به شکل یک عروسک روسی در می‌آورد.

تزریق ژل لب روسی روشی مناسب برای داشتن لبهایی زیبا به شکل قلب محسوب می‌شود

تزریق ژل لب روسی روشی مناسب برای داشتن لبهایی زیبا به شکل قلب محسوب می‌شود

دانستنی‌های تکنیک ژل لب روسی

قبل از تصمیم گیری برای انجام تکنیک روسی بهتر است در مورد این روش زیبایی اطلاعات دقیقی کسب کنید. به طور کلی ژل لب بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد. با این حال، شما می‌توانید بعد از فرایند درمان نتایج را مشاهده کنید. ممکن است بعد از تزریق ژل با مقداری تورم و کبودی مواجه شوید، اما این عوارض چند روز بعد از فرایند تزریق به طور خود به خود از بین می‌روند. پس از این لحاظ جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

ما به شما توصیه می‌کنیم که در چند روز اول بعد از درمان از انجام ورزش سبک و سنگین و همچنین ماساژ اجتناب کنید. اگر هر از گاهی تبخال می‌زنید، برای شما قبل و بعد از درمان داروهای پیشگیرانه تجویز خواهد شد، زیرا ممکن است فرایند تزریق باعث تشدید تبخال شود. نکتۀ مهم این است که شما بلافاصله بعد از درمان می‌توانید زندگی روزمرۀ خود را از سر بگیرید. هرچند، بهتر است این فرایند را نزدیک رویدادهای مهمی مانند جشن عروسی یا تولد انجام ندهید.

در این صورت، می‌توانید بعد از گذشت یک هفته و رفع کبودی و تورم برنامه‌های خود را دنبال کنید.  

راهنمای انتخاب کلینیک مناسب برای تزریق ژل لب روسی

عموماً کلید دستیابی به یک نتیجۀ خوب و رویایی به انتخاب یک کلینیک معتبر و بهره مند از متخصصان مجرب و کارکشته بر می‌گردد. از این لحاظ، کلینیک تخصصی زیبایی دکتر سعیدزاده مکان امن و ایده آلی برای انجام روش‌های زیبایی محسوب می‌شود. به طوری که شما برای تزریق ژل لب روسی در پاسداران می‌توانید به این کلینیک مراجعه کنید و لب‌های خود به شکل لب‌های عروسک‌های زیبای روسی درآورید.

وقتی که از تزریق ژل به لب سخن به میان می‌آید، شما با کمترین ناراحتی ممکن مواجه خواهید شد. زیرا تکنیک ژل لب روسی از نقاط تزریق کمتری برخوردار است. با این حال، برای بیماران مضطرب یا افرادی که تحمل درد کم را ندارند، از کرم بی حس کنندۀ موضعی استفاده می‌شود. از این لحاظ، پرستاران و پزشکان متخصص این کلینیک به عنوان بهترین کلینیک تزریق لب روسی با برخورداری از مهارت و تجربۀ کافی آسایش و راحتی شما را طول فرایند درمان تضمین می‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *