تزریق لب روسی در تجریش

تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران

تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران با بروزترین تجهیزات در محیطی کاملا بهداشتی

اگر به بروزترین تکنیک‎‌های آرایشی و جستجوی عناوین گوناگون آن‎‌ها علاقه‌مند هستید و به بحث زیبایی‎‌شناسی توجه می‎‌کنید قطعا با تکنیک تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران آشنایی دارید. سوالی که مطرح می‌شود این است که تزریق ژل لب روسی چیست؟ مراقبت‎‌های قبل و بعد از تزریق چیست؟ چه افرادی می‌توانند ژل لب روسی تزریق کنند؟ ماندگاری و طول عمر تزریق چه مقدار است؟ آیا تزریق درد دارد؟ تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران روزانه و به دفعات مکرر در بهترین مرکز جوانسازی پوست توسط دکتر نازیلا سعید زاده انجام می‌‎شود. محیط کلینیک کاملا بهداشتی و دارای تجهیزات روز دنیا است.

تزریق ژل لب روسی چیست؟

در تزریق لب به روش روسی مقدار کمی چربی به مرکز لب‎‌ها تزریق می‎‌شود، در حالی که کناره‌‎های لب‎‌ها هنوز هم نسبتاً در یک راستا با صورت باقی می‎‌مانند. این ظاهر به جای افزایش حجم تمامی نواحی لب، حجم مرکز لب‌ها را افزایش می‌دهد و در نتیجه ظاهر عروسکی را به لب‎‌های شما می‌دهد.

آیا تزریق درد دارد؟

قطعا نه! تزریق فقط به نقاط مرکزی لب انجام می‎‌شود، بنابراین درد به حداقل می‌رسد. بهتر است که تزریق ژل لب روسی بدون بیهوشی انجام شود. راحتی تزریق در نقاط مرکز به این معنی است که در طول درمان درد یا احساس صفر است، بنابراین نیازی به بیهوشی برای این کار نیست. دیده شده است که بیهوشی بر تورم لب تأثیر می‎‌گذارد و باعث عدم تقارن لب و زمان استراحت بیشتری پس از عمل می‎‌شود.

مراقبت‎‌های قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران چیست؟

این تکنیک در منطقه یک تهران نیازی به هیچ چربی اضافی ندارد که در اطراف لبه لب قرار داده شود. توصیه می‎‌شود برای اینکه این تکنیک به بهترین شکل انجام شود، پرکننده لب قبلی خود را حل کنید. در موارد خاص ممکن است محل تزریق کبود شود، بهتر است برای جلوگیری از عوارض ناشی از تزریق و تسریع فرآیند درمان از کرم‎‌های آلوئه‎‌ورا، ویتامین K که تسکین‌‎دهنده سریع محل تزریق می‌باشند، بنابر توصیه پزشک استفاده شود.
تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران، از انجام ورزش‌‎های شدید خودداری کنید. افزایش فشار خون و افزایش ضربان قلب ناشی از ورزش ممکن است باعث تورم یا کبودی لب‎‌ها شود.
توصیه می‎‌شود تا حداقل یک هفته پس از تزریق از پرواز کردن خودداری کنید. زیرا فشار هوا در هواپیما می‌‎تواند باعث تورم و کبودی نواحی تزریق شود.
نوشیدن آب کافی حداقل ۸ لیوان در روز باعث سرعت بهبود محل تزریق می‌‎شود.

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی

چه افرادی می‌توانند تزریق ژل لب روسی را انجام دهند؟

بهترین لب‌‎ها برای این کار آن‌هایی هستند که قبلاً تزریق نشده باشند، اما اگر تزریقی از قبل در لب خود انجام داده‌اید، باید قبل از تزریق ژل لب روسی، آن را با حل کردن حذف کنید. 

ماندگاری و طول عمر تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران چه مقدار است؟

تزریق ژل لب روسی در قسمت‌های سطحی انجام می‌‎شود که حداقل رگ‌های خونی را دارند. بنابراین، ژل تمایل بیشتری به ماندگاری دارد. بدن برخی از بیماران بهتر پاسخ می‌دهد و نتایج را برای بیش از ۱۲ ماه حفظ می‌کند، در حالی که در موارد دیگر فیلر سریع‌تر حل می‌شود و نتایج حدود ۹ ماه باقی می‌ماند. اثر لب روسی به میزان فیلر مصرفی بستگی دارد و نتایج مطلوب بیمار از ۶ تا ۱۲ ماه متغیر می‌باشد. با پرکننده لب مناسب بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که نتایج طولانی‌تری داشته باشند که می‌تواند بیش از یک سال بدون هیچ گونه لمسی دوام داشته باشد.

سخن پایانی

اگر تصمیم به تزریق ژل لب روسی برای زیباتر شدن لب‌های خود دارید، این کار را در محیطی مناسب، توسط یک جراح مورد اطمینان انجام دهید. کلینیک دکتر نازیلا سعید زاده یکی از مراکزی است که تزریق ژل لب روسی در منطقه یک تهران واقع در خیابان دولت را ارائه می‌دهد. برای دریافت نوبت می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *