تزریق ژل لب روسی در شریعتی

تزریق ژل لب روسی در شریعتی

اگر در رسانه‌های اجتماعی حضور فعالی دارید و به صنعت زیبایی و مد علاقه مند هستید، حتماً با این روند جدید زیبایی شناسی آشنا شده‌اید؛ لب‌های روسی. تزریق ژل لب روسی به نوعی یکی از جدیدترین تکنیک‌هایی است که به بازار معرفی شده است و ظاهر و تکنیک جایگزینی را برای فیلرهای لب ارائه می‌دهد. اما سوالی که در اینجا وجود دارد این است که آیا این روش زیبایی ارزش فکر کردن دارد یا خیر؟

ما در این مطلب قصد داریم جواب این سوال را بدهیم و شما را با تکنیک ژل لب روسی و نتایج حاصل از آن آشنا کنیم. پس لطفاً تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ظاهر لب روسی چگونه است؟

تکنیک ژل لب روسی شکل جدیدی را به لب‌های شما ارائه می‌کند. به طوری که ظاهر صاف و پهن‌تری را مانند زنان روسی به لب‌های شما هدیه می‌دهد. همانطور که ممکن است بدانید لب‌های روسی به نوعی از عروسک‌های روسی الهام گرفته است و شکل لب‌ها را بصورت قلبی با یک ظاهر صاف و بلند در می‌آورد.

آشنایی با تکنیک لب روسی

توجه داشته باشید که تکنیک لب روسی با دیگر روش‌های زیبایی لب متفاوت است. از این رو، قبل از گرفتن وقت مشاوره از یک کلینیک زیبایی باید حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. در این تکنیک قطرات ژل یا فیلرهای پوستی به لب تزریق می‌شود. در این راستا، تمرکز تزریق عمدتاً روی اطراف مرکز لب‌ها است تا ظاهر آنها را  به شکل یک قلب درآورد. بنابراین، ژل بصورت عمودی در چندین نقطه تزریق و از پایه به بالای لب و به سمت بالا کشیده می‌شود.

اصولاً این فرایند با روش سنتی تزریق ژل به لب متفاوت است، زیرا در روش استاندارد فرایند تزریق بصورت افقی انجام می‌شود. از طرف دیگر، لب‌های روسی از لحاظ قدی بلندتر هستند تا حجم. در نتیجه، تکنیک ژل لب روسی به دلیل نیاز به ژل بیشتر، برای دستیابی به ظاهر مطلوب به زمان درمان بیشتری نیاز دارد. در روش سنتی و استاندارد تزریق ژل لب فرایند نهایتاً بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. با این حال، در تکنیک روسی به دلیل استفاده از ژل بیشتر زمان فرایند تزریق تقریباً بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه خواهد بود.

فرایند تزریق ژل لب روسی از روش ژل لب استاندارد بیشتر طول می‌کشد

فرایند تزریق ژل لب روسی از روش ژل لب استاندارد بیشتر طول می‌کشد

تکنیک ژل لب روسی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر به استفاده از ژل لب روسی فکر می‌کنید، باید در ابتدا ظاهر دلخواه مورد نظر خود را در نظر بگیرید. در این راستا، پزشک متخصص در جلسات مشاوره با بررسی آناتومی صورت و لب‌های شما بهترین توصیه را به شما ارائه خواهد کرد، زیرا انجام یک روش زیبایی باید زیبایی شما را بهبود ببخشد. بنابراین، متخصص زیبایی یه شما خواهد گفت که تزریق ژل لب روسی ظاهر شما را زیباتر می‌کند یا خیر. در غیر اینصورت، تصمیم نهایی را شما می‌گیرید.

علاوه بر این، برای استفاده از تکنیک ژل لب روسی بهتر است که درمان‌های قبلی خود را نیز در نظر بگیرید. یعنی اگر قبلاً از عمل تزریق ژل لب را انجام داده‌اید، باید قبل از انجام تزریق یل لب روسی تمامی ژل‌های تزریقی سابق را فیلرهای موجود را حذف کنید. پس باید مطمئن شوید که فیلر یا ژلی از قبل در لب‌های شما وجود ندارد.

هزینۀ تزریق ژل لب روسی

به طور کلی قیمت‌های فیلرهای پوستی و ژل‌های لب در هر کلینیکی متفاوت است، با این حال، تکنیک ژل لب روسی تقریباً از درمان‌های معمول ژل لب گران‌تر خواهد بود. دلیل این امر این است که برای دستیابی به ظاهر صاف و برجستۀ لب روسی متخصص زیبایی باید از ژل بیشتری استفاده کنید. در نتیجه، هزینۀ نهایی برای شما گران‌تر تمام می‌شود. ما اکیداً توصیه می‌کنیم که حتماً به بک کلینیک معتبر و پرشک متخصص مجرب مراجعه کنید تا نتیجۀ بهتری را مشاهده کنید.

ماندگلاری ژل لب روسی

عموماً نتایج ژل لب روسی بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری خواهد داشت. با این حال، برای اطمینان از حفظ ظاهر لب‌ها بهتر است که به طور منظم تزریق ژلب لب را تمدید کنید.

بهترین کلینیک ژل لب روسی

از آنجایی که ظاهر لب‌ها نقش پر رنگی را در زیبایی شما بازی می‌کنند، انتخاب یک مرکز زیبایی باید با دقت بیشتری انجام شود. صرفنظر از مکان یک کلینیک و امکانات و تجهیزات آن، مراجعه به یک پزشک متخصص خوشنام نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا، برای تزریق ژل لب روسی در شریعتی می‌توانید به کلینیک تخصصی زیبایی دکتر سعیدزاده مراجعه کنید و مانند یک عروسک روسی لب‌های زیبایی داشته باشید. 

از همه مهمتر، استفاده از ژل‌های تزریقی معتبر و استاندارد نیز اهمیت زیادی دارد و از این لحاظ این کلینیک کیفیت بالای فیلرهای پوستی و ژل‌های لب را تضمین می‌کند. بنابراین، شما می‌توانید با خیال راحت لب‌ها خود را به دستان امن کادر مجرب این کلینیک زیبایی بسپارید و از کیفیت نتیجۀ نهایی مطمئن باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *