تزریق چربی

امروزه زیبایی اهمیت بسیاری در جامعه یافته است. به گونه‌ای که زیبایی از رشته علمی به صنعتی پرطرفدار و پر درآمد تبدیل شده است که بسیاری از آقایون و خانم‌ها برای افزایش زیبایی ظاهری خود حاضرند هزینه‌هایی بسیاری بپردازند. این اقدام مانعی نداشته و در بسیاری موارد مفید است. زیرا که به طور طبیعی زیبایی ظاهری افراد ارتباط مستقیمی با مسئله امید به زندگی داشته و دارد.

برای تزریق چربی به بهترین کلینیک‌های زیبایی مراجعه کنید.

برخی معتقد به این شعار مشهورند که «زیبایی عشق، امید و زندگی می‌آفریند». از این‌رو باید اذعان داشت که زیبایی ارتباط همبسته‌ای با کیفیت زندگی دارد. از این‌رو صنعت زیبایی روزانه و به طور روزانه و خیلی سریع پیشرفت‌های غیر قابل انتظاری را برای خود تجربه می‌کند. یکی از شیوه‌های جدید امروزی تزریق چربی است. تزریق چربی به زیر پوست باعث سفت‌تر شده و در نتیجه کشیده‌تر می‌شود. این عامل باعث می‌شود تا افتادگی‌ها، شلی و چروک‌های از بین رفته و در نتیجه پوست حالی کشیده و جوان پیدا کند.

افزون بر این عامل صورت و یا هر قسمت دیگر حالتی پر و جذاب پیدا می‌کند. به صورت تزریق زیر قسمت‌هایی از پوست وارد می‌شود. این قسمت عموماً در صورت و بخش‌هایی می‌باشد که دچار کاهش حجم بوده و توجه بسیاری را به خود جلب می‌کنند. این بخش‌ها عبارتند از سینه، واژن، پشت دست، چانه، لب‌ها، شقیقه‌ها، خط خنده، پلک و زیر چشم از جمله نقاطی است که برای تزریق چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق چربی توسط متخصص پوست باید انجام شود.

کلینیک دکتر سعیدزاده، بهترین مجموعه تزریق چربی در شمال تهران به شمار می‌آید

زیرا انجام این کار از حساسیت‌های بسیاری برخوردار است. زیرا در این روش چربی به وسیله عمل لیپوساکشن گرفته شدهو در هر جایی که چربی زیاد است، برداشته می‌شود. سپس مقدار گرفته شده به وسیله سیستم تزریق به جاهای دیگر منتفل می‌شود. این عمل نسبت به حجم کار به صورت بیهوشی موضعی و یا کامل انجام می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *