تزریق چربی به صورت های استخوانی و لاغر

تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر

همه چیز درباره تزریق چربی به صورت های استخوانی و لاغر

بسیاری از افراد از لاغری صورت خود رنج می‌برند و انواع شیوه‌های مختلف را برای پر کردن صورت خود امتحان نموده‌اند. به راستی آیا یک شیوه اثربخش برای پر کردن صورت‌های لاغر وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت پیشرفت علم موجب گردیده که پزشکان متخصص با تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر  بتوانند این مشکل را نیز برطرف کنند. اگر به دنبال آن هستید با مزایا و معایب این شیوه بیشتر آشنا شوید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر  چه مزیت‌هایی دارد؟

پیشرفت علم پزشکی به مرحله‌ای رسیده است که راه‌های زیادی برای از بین بردن لاغری صورت ابداع گردد. یکی از این راه‌ها که نتیجه حاصل از آن رضایت بخشی بیشتری دارد تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر  است. در این شیوه تزریق چربی به صورت‌های لاغر به دو صورت انجام می‌شود.

در روش اول از چربی‌های طبیعی بدن خود فرد و در روش دیگر از چربی‌های مصنوعی بهره می‌گیرند. تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر  مزایای بسیار متعددی را هم نیز به دنبال دارد که برخی از این مزایا عبارتند از:

  • تغییر شکل دادن صورت: در این شیوه نوین به راحتی می‌توان صورت‌های باریک و بلند را با تزریق چربی در قسمت‌های خط چشم‌ها و نوک بینی به صورت‌های گرد تغییر شکل داد.‌
  • زیاد شدن حجم صورت: با تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر شاهد افزایش حجم صورت خواهیم بود که به دنبال آن چهره فرد جذاب‌تر و جوان‌تر خواهد شد.
  • جلوگیری از علائم پیری: در این شیوه با تزریق چربی چین و چروک‌های صورت باز شده و پوست جوان و شاداب می‌گردد.
  • استفاده از چربی‌های طبیعی، در این شیوه از چربی‌های طبیعی بدن خود فرد برای تزریق استفاده می‌شود به همین علت این شیوه از عوارض بسیار کمی برخوردار بوده و ماندگاری نسبتا طولانی تری نیز دارد.
  • عدم نیاز به دوره نقاهت در این شیوه از دیگر مزایای آن است.
  • داشتن ایمنی بالا و بی خطر بودن آن
  • دوره نقاهت بعد از تزریق ندارد.
  • کاملا ایمن است.

تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر چه عوارضی در پی دارد؟

این روش با توجه به مزایای متعددی که به همراه داشته، در مواردی معایبی را هم برای فرد زیباجو دارد. بهتر است قبل از انجام این شیوه به طور کامل با معایب آن آشنا شوید و احتمال آن را بدهید هر یک از این عوارض برای شما هم به وقوع بپیوندد. عوارض این شیوه درمانی شامل موارد زیر است:

آسیب وارد کردن به بافت‌های اطراف تزریق

بهتر است بدانید که احتمال بروز آسیب به بافت‌های اطراف تزریق نیز وجود دارد. به عنوان مثال تزریق چربی به بافت‌های اطراف زیر چشم در مواردی باعث می‌شود که کیسه‌های زیر چشم گشاد گردند.‌ در برخی مواقع تزریق چربی به شکل نامناسب موجب افتادگی پوست صورت و ایجاد نقص در آن نیز می‌شود.

ایجاد تورم و درد

بروز تورم و درد از دیگر عوارض تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر  بوده. باید گفت که تورم ناشی از این روش از چند روز تا چند هفته بعد از تزریق وجود دارد و بروز درد‌های خفیف تا چند مدت در ناحیه تزریق امکان پذیر است.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

عفونت و التهاب در محل تزریق

بروز عفونت و التهاب یکی از عوارضی بوده که برای فرد زیباجو خطر آفرین است. برای جلوگیری از این اتفاق ناگوار باید حتما برای انجام تزریق چربی یک پزشک متخصص با تجربه و حرفه‌ای را انتخاب نماید. دقت کنید پزشک متخصص دارای تجربه بالا و مدارک لازم در این زمینه باشد و برای انجام تزریق چربی به هر کلینیک و متخصص نابلد مراجعه نکنید.

خلاصه

تزریق چربی به صورت‌های استخوانی و لاغر مزایا و معایب متعددی را به همراه دارد. برای بهره بردن از مزایای این شیوه و ممانعت از بروز معایب آن بهتر است که حتما به یک پزشک متخصص حرفه‌ای و با تجربه مراجعه نمایید. دکتر نازیلا سعیدزاده که در بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در پاسداران ارائه خدمات می‌نماید، یکی از متخصصان حاذق در زمینه تزریق چربی است.‌ در کارنامه حرفه‌ای این پزشک متخصص موارد متعدد تزریق چربی قابل مشاهده بوده که تمام موارد انجام شده رضایت صد درصدی زیباجو را به همراه داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *