تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد در خیابان دولت

تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد در خیابان دولت

تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد در کلینیک دکتر سعیدزاده

یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی در حال حاضر بزرگ کردن لب‌ها است که از طریق تزریق ژل در لب‌ها امکان‌پذیر می‌باشد. اگر شما هم برای تزریق لب‌هایتان به دنبال اطلاعاتی هستید و یا اینکه در تهران به دنبال بهترین کلینیک در زمینه زیبایی هستید، پس این مقاله را از دست ندهید.

ما در این مقاله در مورد  تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد در خیابان دولت صحبت می‌کنیم. شاید بتوان گفت برترین پزشک متخصص زیبایی و بهترین پزشک فیلر بینی در تهران در خیابان دولت، دکتر نازیلا سعید زاده است که در این منطقه تهران کلینیک زیبایی دارند و در زمینه انواع جراحی‌های زیبایی و تزریق لب به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

تزریق لب مدل روسی چیست؟

باید گفت بهترین شیوه برای داشتن لب‌های حجیم و زیبا تزریق ژل لب است. در این روش تزریق ژل از زنان روسی و سوپر مدل‌ها به علت داشتن لب‌های پر حجم الهام گرفته شده است. البته لب‌های آنان به صورت طبیعی به این شکل بوده است. در تزریق ژل مدل روسی معمولا لب‌های بالایی را حجیم می‌کنند و انحنای لب را به منظور ایجاد برجستگی و فرو رفتگی v شکل بلند می‌کنند. در نهایت لب‌های فرد حجیم‌تر، خوش فرم‌تر و در عین حالت طبیعی به نظر می‌رسد. افرادی که به دنبال لب‌های حجیم و در عین حال طبیعی هستند این شیوه می‌تواند بهترین گزینه باشد هرچند در مواردی واکنش‌های منفی نیز در نتیجه عمل‌های این سبکی وجود دارد.

مزیت‌های تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد

تزریق لب روسی به دلیل طبیعی بودن حجم‌دهندگی از بین تمام تزریق ژل‌ها و فیلرهای تزریقی از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار است و از انواع پرطرفدارترین تکنیک‌های تزریق ژل‌ها می‌باشد. این روش زیباسازی چهره که در بیشتر افراد مشهور شاهد آن هستیم دارای مزیت‌هایی است که عبارتند از:

 • پرکردن و حجم‌دهندگی لب: دادن حجم عمودی به لب‌ها از ویژگی اصلی این روش است که در تمام سنین حتی افراد مسن قابل اجرا است.
 • جوانسازی: در این شیوه علاوه بر حجم‌دهندگی آبرسانی به لب‌ها هم انجام می‌شود که باعث جوانسازی لب‌ها می‌شود.
 • ایده‌آل بودن طول فیتروم: به برجستگی بین قاعده بینی و کمان کوپید لب فیتروم می‌گویند. از ویژگی‌های تزریق لب مدل روسی تغییر طول فیتروم به اندازه مناسب و دلخواه است.
 • صاف کردن چین و چروک صورت: خطوط در اطراف دهان که بر اثر کم آبی و یا افزایش سن به وجود می‌آید با افزایش حجم عمودی لب‌ها در این شیوه از بین می‌روند.
 • تقارن: اکثر افراد لب‌های نامتقارن دارند که در این شیوه این عدم تقارن به راحتی برطرف می‌گردد.
 • طبیعی حجم دادن به لب‌ها: بیشتر تزریق ژل لب‌ها به سبک‌های دیگر مصنوعی است. اما از ویژگی اصلی این سبک از تزریق ژل طبیعی بودن آن است.
تزریق لب مدل روسی

تزریق لب مدل روسی

کاندیدای مناسب برای تزریق لب مدل روسی چه کسانی هستند؟

افرادی که تمایل به اصلاح اندازه و شکل لب خود را دارند کاندیدای ایده آل این سبک از تزریق هستند. کاندیدای این سبک از تزریق لب دارای ویژگی‌هایی از قبیل موارد زیر هستند:

 • داشتن سلامت جسمی خوب از ویژگی این افراد است.
 • افرادی که تمایل به داشتن لب‌های پر با ظاهری طبیعی هستند.
 • مراجعه کنندگانی که تمایل دارند طول فیتروم لب‌های خود را کاهش دهند.
 • افرادی که به دنبال تقارن کامل و دقیق در لب‌های خود هستند.
 • کسانی که دوست دارند اندازه لب پایین و بالای خود را افزایش دهند.

خلاصه

تزریق ژل یکی از محبوب‌ترین شیوه‌ها در ایجاد چهره مناسب و زیبا در افراد است. در حال حاضر داشتن لب‌های حجیم و متقارن یکی از گزینه‌های اصلی داشتن چهره زیبا است که با انجام تزریق لب مدل روسی، این زیبایی در لب‌های فرد به طور کامل به وجود می‌آید. مواد ژل در این سبک از تزریق بسیار با اهمیت و در نتیجه کار تاثیر بسیار زیادی دارد. از عوامل تاثیرگذار دیگر در انجام تزریق لب مدل روسی با بهترین مواد توانایی و مهارت متخصص زیبایی است. به همین علت مراجعه به یک متخصص توانمند بسیار با اهمیت می‌باشد.

دکتر نازیلا سعید زاده یکی از متخصصان ماهر در انجام تزریق لب به سبک روسی و دیگر سبک‌ها و همچنین بهترین پزشک فیلر بینی در تهران می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *