بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه

انسان‌ها از زمان ناندرتال تاکنون که دچار پیشرفت ذهنی و مغزی بسیاری شده‌اند و به قولی زمین تا آسمان تفاوت کرده‌اند، از بدو تولد تا لحظه مرگشان به زیبایی ظاهری خود اهمیت داده و بخشی از تلاش روزانه‌شان را به این مسئله معطوف داشته‌اند که بر میزان زیبایی‌شان بیفزاید و ظاهر خود را شکیل و جذاب‌تر جلوه دهند.

در صورت کاشت بی کیفیت مو، احتمال ریزش مجدد آن وجود دارد

از این‌رو است که انسان به پوست و موی خود که تأثیر شگرفی بر ظاهر افراد دارد، عنایت داشتند. بدین دلیل انسان نخستین با استفاده از مواد رنگزای طبیعی که اغلب ریشه گیاهی و یا معدنی داشت سعی در رنگ کردن موها و پوست خود داشته تا از این طریق بر میزان زیبایی خود افزوده و ظاهر خود را در نظر مردان و زنان جذاب‌تر کنند. با پیشرفت زمان، ذهن و مغز آدمی و علم، انسان توانست تا موادی که امروزه با مواد آرایشی شناخته می‌شود، بسازد و برای افزایش زیبایی ظاهری خود استفاده کند.

اما علاوه بر پوست، مو نیز جایگاه حائز اهمیت و قابل تأملی در زیبایی دارد. از این‌رو بروز تغییراتی همانند فر کردن، صاف کردن، جلا دادن، تغییر رنگ مو و یا کراتیه کردن از عملیات‌ها و فرآیندهایی است که بر روی مو اعمال می‌شود تا زیبایی این اندام ظاهری، یعنی مو افزون شده و افزایش یابد. اما یکی از معضلات مو آن است که این پدید ظاهری در برخی از افراد با ریشه‌های وراثتی، بیماری و یا بهداشتی آغاز به ریختن کرده و پس از مدتی فرد به طور کامل و یا به صورت بخشی از سر دچار ریزش شده و سپس فرد به طور کامل و با مقطعی دچار طاسی می‌شود.

بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه، مرکز زیبایی دکتر سعیدزاده

این عارضه باعث می‌شود زیبایی فرد با خدشه و مخاطره روبرو شود. بدین دلیل بسیاری از افراد پس از مواجه با طاسی سر اقدام به کاشت مو می‌کنند. اما در کاشت مو، کیفیت کاشت و شیوه آن بسیار متفاوت است. این عامل باعث می‌شود تا موی برخی از افراد دچار ریزش شده و مجددا دچار طاسی می‌شود. بدین دلیل بهتر است برای کاشت مو به افراد کاردان و متخصص مراجعه کرد. کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر سعیدزاده، بهترین کلینیک کاشت مو در فرمانیه است که آماده ارائه خدمات کاشت مو با بالاترین کیفیت و در عین حال نازل‌ترین قیمت می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *