بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران

بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران

آشنایی با بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران

با تزریق ژل بار دیگر جوانی و زیبایی به سراغ شما خواهد آمد. اما با این روش آشنایی دارید؟ آیا می‌دانید بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مطلب از وب سایت دکتر نازیلا سعیدزاده شما را با ویژگی‌های بهترین پزشک آشنا خواهیم کرد.

تزریق ژل لب روسی

در این تزریق ژل لب روی ناحیه وی شکل لب تمرکز می‌شود و هدف آن افزایش نقطه اوج لب‌ها بوده که زیبایی و ظرافت را به دنبال دارد. به عبارتی این تکنیک بیشتر از اندازه لب‌ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه آن‌ها توجه دارد.

در این مدل مقادیر کمی هیالورونیک اسید در امتداد خط لب تزریق می‌شود و این امر برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب را به دنبال دارد. پس از مشخص شدن طرح کلی لب‌ها، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق شده تا حجم آن‌ها را پرتر نشان دهد. همزمان لب بالایی و لب پایینی هنگام انجام تزریق ژل روسی باید مورد توجه پزشک قرار بگیرد. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می‌شود.

بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران

برای انتخاب بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران باید ویژگی‌های مورد نیاز را بدانید. این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

  • باید با مراجعه‌کنندگان رفتاری محترمانه داشته باشند و به تمامی سوالات آن‌ها صبورانه پاسخ دهند.
  • باید در زمینه پوست و زیبایی تخصص داشته باشند و مدرک خود را از دانشگاه‌های معتبر دریافت کرده باشند.
  • مطب پزشک متخصص باید کاملا تمیز و بهداشتی بوده و در موقعیت مکانی مناسبی قرار داشته باشد تا مراجعه‌کنندگان بتوانند به راحتی به مطب ایشان دسترسی داشته باشند.
  • سلامتی بیماران باید از منافع مالی برای پزشک متخصص مهم‌تر باشد.
  • برای مراجعه‌کنندگان جلسه مشاوره برگزار می‌کند.
  • ایشان باید در زمینه تخصص خود سابقه و مهارت خوبی داشته باشد تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه‌کنندگان ارائه بدهد.

روش لب روسی مناسب چه افرادی است؟

این روش مناسب افراد زیر است:

  • کمان لب کمی دارند.
  • در برخی بیماران مسن‌تر به دلیل افزایش سن، لب بالای آن‌ها شکل خود را از دست داده و چروک شده است.
  • برخی افراد امکان دارد اصلا کمان لب نداشته باشند و برای این منظور به تزریق ژل روی آورده‌اند.

ماندگاری ژل لب روسی

نتایج به دست آمده از روش مدل لب روسی می‌تواند از شش تا ۱۲ ماه ماندگاری داشته باشد. در صورتی که فرد از نتایج راضی نباشد، می‌تواند فیلرهای لب را به راحتی توسط یک آنزیم حل‌کننده بردارد.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

خیر، این روش به دلیل این که بیشتر در مرزهای لب و در نقاط کوچکی انجام می‌شود، لذا کم‌ترین میزان درد را دارد. همچنین مانند سایر روش‌های تزریق فیلر از مواد بی‌حس‌کننده برای این کار انجام می‌شود.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می‌برد؟

این روش حدود یک ساعت زمان می‌برد که شاید دو برابر سایر مدل‌های تزریق ژل لب باشد. دلیل این امر نیز تزریقات قطره‌ای در حاشیه لب است که نیاز به دقت و زمان بیشتری دارد. این روش فقط توسط بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران قابل انجام است.

بهترین پزشک تزریق ژل لب

بهترین پزشک تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل

این روش زیبایی بر اساس عوامل زیادی همچون میزان مواد تزریق شده، تخصص پزشک، مکان کلینیک و … متفاوت خواهد بود. لذا برای اطلاع از هزینه‌ها باید ابتدا توسط متخصص زیبایی ویزیت و مشاوره انجام دهید تا سپس قیمت آن تعیین شود.

نتیجه گیری

برای انجام تمامی خدمات زیبایی باید نهایت دقت خود را در انتخاب بهترین پزشک تزریق ژل لب مدل روسی در خیابان پاسداران به خرج دهید. در این مطلب از وب سایت دکتر نازیلا سعیدزاده شما را با ویژگی‌های بهترین پزشک جهت تزریق ژل آشنا نمودیم. در صورتی که قصد انجام تزریق ژل لب به روش روسی را دارید می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *