بهترین مرکز میکرودرم در دیباجی

بهترین عملیات میکرودرم در دیباجی توسط کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده انجام می‌شود. این مجموعه به سبب کیفیت بالای ارائه خدمات نه تنها بهترین کلینیک زیبایی دیباجی، بلکه بهترین مرکز زیبایی در دیباجی به شمار می‌آید. میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، ماده کریستالی از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند.

بهترین مرکز میکرودرم در دیباجی، کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده است

در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود. برای انجام در ابتدا پوست تمیز و  آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت های متعدد انجام می شود. زمان لازم حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در صورت و ۲۰ دقیقه در گردن به طول است.

بهترین مرکز میکرودرم

پس از اتمام درمان، صورت پاک و سپس با آب شسته می شود. یک کرم قابض (مثل اکسیددوزنگ یا کالامین) به محل مالیده می شود. میکرودرم برای از بین بردن لکه‌های دوران پیری، از بین بردن و تمیز کردن جوشهای سر سیاه، شاداب وسر حال شدن پوست، تولید کلاژن، ضخیم شدن و روشن شدن پوست، میکرودرم موجب نفوذ عمیق تر وتاثیر بهتر داروها شده واثر داروها را تا ۱۰برابر افزایش میدهد،  درمان چروکهای ظریف پوستی و کمک به از بین بردن اسکارهای سطحی، افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو و  کمک به درمان جوشهای زیر پوستی است.

بالاترین کیفیت در مقابل نازل‌ترین هزینه، بخشی از خدمات کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده است.

کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده بهترین مرکز میکرودرم در دیباجی آماده ارائه بهترین خدمات به ساکنان منطقه می‌باشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *