بهترین مرکز لیفت صورت در فرمانیه

کلینیک زیبایی دکتر سعیدزاده یکی از بهترین مرکز لیفت صورت در فرمانیه است. یکی از شیوه‌های مدرن عمل زیبایی صورت، پیشانی و لیفت ابرو است. لیفتینگ براساس نوع انجام، به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود؛ اما، به‌طورکلی پیشانی، ابرو و یا صورت را لیفت می‌کنند که هر یک براساس نوع لیفت به شکل‌های مختلف انجام می‌شود.

یکی از شیوه‌های زیبایی صورت لیفت صورت است.

انواع لیفتینگ عبارت از:

  • مینی لیفتینگ
  • لیفتینگ  با سیم گذاری
  • لیفتینگ با برشی کوتاه
  • لیفتینگ حجمی
  • لیفتینگ زیرپوستی

هر یک از شیوه‌های فوق، به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود و دارای مزایای گوناگونی است.

مرکز لیفت صورت در فرمانیه

لیفتینگ صورت

برای انجام این نوع لیفتینگ، در خطوط رشد مو برش‌هایی داده می‌شود. سپس این برش‌ها به سمت پایین و در جلوی گوش امتداد می‌یابد و در ناحیه و سپس به از طریق منگنه‌های پوستی بسته می‌شوند. برخی از متخصصان، برای خارج کردن خون اضافه،  مسیر تخلیه در نظر می‌گیرند و درنهایت جای زخم پانسمان و لیفت صورت به اتمام می‌رسد. اما علاوه بر لیفت صورت پیشانی و ابرو نیز لیفت می‌شود. لیفت پیشانی برای بدست آوردن ظاهری جوان‌تر و رفع چین‌وچروک انجام می‌شود. همچنین لیفت ابرو برای رفع افتادگی خطوط عمیق و چین‌وچروک این ناحیه صورت می گیرد.

کلینیک دکتر سعیدزاده بهترین مرکز لیفت صورت در فرمانیه به شمار می‌آید

در هر صورت لیفت از هر نوعی‌ که باشد، عمده‌ترین کاربرد آن به جوان‌سازی پوست محدود می‌شود‌؛ اما، لیفت علاوه بر مزایا معایب و خطراتی هم دارد. در صورت، که این‌ عمل توسط فرد ناکارآمدی انجام شود، امکان ایجاد این معایب تشدید می‌شود. مهم ترین معایب لیفت، تجمع خون زیر پوست، امکان ایجاد عفونت، واکنش به مواد بی‌هوشی، آسیب موقت به لایه‌های عمیق و زخم‌ها امکان ایجاد زخم در ناحیه انجام آن هست. یکی از مراکز لیفت صورت، ابرو و پیشانی مرکز زیبایی دکتر سعیدزاده است. مجموعه زیبایی دکتر سعیدزاده یکی از بهترین مرکز لیفت صورت در فرمانیه است. این مجموعه لیفت صورت را با بالاترین کیفیت و بهترین امکانات انجام می‌دهد که در نتیجه آن میتوانید پوستی جوان و با نشاط داشته و چین و چروک صورتتان را در کمترین زمان از بین ببرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *