بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

آشنایی با بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

در چند سال اخیر تزریق ژل لب با تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. یکی از بهترین تکنیک‌ها که مدلی جذاب، زیبا و طبیعی به لب می‌دهد روش تزریق ژل لب روسی در تهران بوده که از محبوبیت خاصی برخوردار است. باید این نکته را در نظر بگیرید که این عمل زیبایی حتما توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران انجام شود در غیر این صورت ممکن است منجر به عدم تقارن، نازیبایی و مشکلات دیگر برای لب شما شود. در این مطلب از سایت دکتر نازیلا سعیدزاده در این خصوص مطالبی را بیان می‌کنیم.

تزریق ژل لب به روش روسی

تزریق ژل برای بزرگ کردن لب یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که لب‌های پرحجم و جذاب و طبیعی را ایجاد می‌کند. برای بزرگ کردن لب از فیلرهای تزریق پوستی دارای برچسبهایی مانند Juvederm، Restylane، Teosyal و … استفاده می‌شود. از این فیلرهای تزریقی می‌توان در صورت و بدن نیز استفاده کرد.

پر کنندههای پوستی مدرن از ژل هیالورونیک اسید تولید می‌شوند که به طور طبیعی در بدن انسان نیز وجود دارد. اسید هیالورونیک پس از جذب آب و تزریق در ناحیه مورد نظر حجم آن افزایش می‌یابد. در روش لب روسی به صورت عمودی قطرات ریز فیلر به لب تزریق می‌شود و بدنه لب را باز و بلند و حجیم می‌کند. در روش روسی هیچگونه برجستگی در لب به وجود نمی‌آورد و شکل اردکی به لب نمی‌دهد.

مزایای فیلر اسید هیالورونیک در تزریق لب روسی

فیلرهای اسید هیالورونیک برای تزریق لب روسی دارای مزایای به شرح زیر است:

  • کبودی کمتر: این فیلر نسبت به دیگر پرکننده‌های پوستی سطح کمتری را کبود و متورم می‌کند.
  • حجم قابل کنترل لب: پزشک در صورت استفاده از این فیلر می‌تواند مقدار ماده تزریقی را کنترل نماید، بنابراین می‌تواند حجم و اندازه نهایی لب را کنترل کند.
  •  برطرف کردن برجستگیها به راحتی: در صورت ایجاد برجستگی و توده از طریق آنزیم خاص به نام هیالورونیداز برطرف می‌شود.
  • تدریج پیشرفت درمان: با استفاده از این فیلر می‌توان به تدریجی و در چند جلسه ماده را تزریق کرد تا در نهایت لب، شکل درمان‌تر به خود بگیرد.
  • نتایج طولانی‌مدت: اسید هیالورونیک به صورت دائمی باقی نمی‌ماند ولی نسبت به دیگر پرکنندهها مدت زمان بیشتری ۹ الی ۱۲ ماهباقی می‌ماند.
  • عدم احتمال واکنش‌های آلرژیک:  فیلر اسید هیالورونیک مشابه مواد موجود در بدن هستند بنابراین واکنش‌های آلرژیک ایجاد نمی‌کنند. اگر به لیدوکائینماده بیحس کنندهکه پزشک قبل از تزریق برای کاهش ناراحتی شما استفاده می‌کند حساسیت دارید حتما قبل از درمان به پزشک خود اطلاع دهید.

آیا می‌توان همزمان با تزریق لب روسی دیگر روشهای تزریقی را نیز انجام داد؟

پرکننده اسید هیالورونیک اغلب با بوتاکس یا دیگر پرکننده‌های صورت مانند پرکننده گونه، چینهای نازولبیال، زیر چشم، خط لب و فک جفت می‌شود. تنها از انجام فیشیال بلافاصله بعد از تزریق فیلر اجتناب کنید. برای انجام فیشیال باید ۳ تا ۵ روز از تزریق لب بگذرد تا از احتمال حرکت مواد تزریق شده جلوگیری شود.

بهترین دکتر تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل

فرآیند تزریق ژل لب روسی چگونه است؟

در تکنیک روسی لب، قطرات ریز فیلر به شکل عمودی و هم راستا با خط لب تزریق می‌شوند تا لب را به درستی حجیم و به سمت بالا کشیده و حالت پفکی و طبیعی به لب دهد و از برجستگی و اردکی شدن لب جلوگیری کند.

کلام آخر

یکی از بروزترین و محبوب‌ترین روش‌های تزریق لب که نتایج فوق‌العاده‌ برای لب شما ایجاد می‌کند، روش تزریق ژل لب روسی است. بسیاری از بازیگران و بلاگرها از این روش برای حجم و فرم‌دهی لب خود استفاده می‌کنند. تکنیک لب روسی حتما باید توسط متخصص با تجربه و ماهر و در محیطی کاملا استریل و با مواد با کیفیت بالا انجام شود.

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر نازیلا سعیدزاده یکی از بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در پاسداران می‌باشد. برای انجام اعمال زیبایی تزریق ژل لب روسی در تهران با اطمینان خاطر می‌توانید به این کلینیک مراجعه نمایید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *