فیلر بینی طبیعی در شمال تهران

بهترین برند فیلر بینی در خیابان دیباجی

با بهترین برند فیلر بینی در خیابان دیباجی آَنا شوید

بهترین برند فیلر بینی کدام است؟ امروزه تزریق ژل بینی یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین راه‌ها برای اصلاح فرم بینی است. دکتر نازیلا سعید زاده تمامی خدمات زیبایی از جمله انجام فیلر بینی را با بهترین کیفیت مواد، برای شما عزیزان انجام می‌دهند. از آنجایی که انواع متفاوتی از ژل‌های تزریقی وجود دارد، ما در این مطلب به معرفی بهترین برندهای فیلر بینی می‌پردازیم تا شما به راحتی بتوانید ژل مورد نظر خود را انتخاب کنید، با ما همراه باشید.

تزریق ژل بینی

بهترین برند فیلر بینی، برندی است که بتواند تمامی خواسته‌های مورد نظر بیمار را به خوبی پوشش دهد. معمولا برای گودی بینی و صاف کردن و پر کردن آن، همچنین برای سربالا نشان دادن بینی از تزریق ژل استفاده می‌شود. به طور کلی جهت برطرف کردن برخی از عیوب بینی فیلر بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی در بعضی موارد جهت رفع عیوب ظاهری بعد از جراحی زیبایی بینی نیز، فیلر بینی به کار می‌رود و به عنوان جایگزین جراحی تجدید نظر محسوب می‌شود.

موارد کاربرد تزریق بهترین ژل بینی

بهترین برند فیلر بینی نیز قبل از استفاده نیاز به انجام برخی اقدامات جهت ایجاد آمادگی در بیمار دارد. برای مثال استفاده از یخ برای بی‌حس کردن پوست یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از تزریق ژل به بینی است. فیلر جهت برطرف کردن عیوبی نظیر کجی بینی، یا برآمدگی و قوز روی بینی بسیار مفید و کاربردی است. البته باید در نظر داشت که تمامی عیوب بینی با تزریق فیلر اصلاح نمی‌شود و در بعضی موارد نیاز به انجام جراحی است.

بهترین ژل برای فیلر بینی

بهترین برند فیلر بینی انواع مختلفی دارد و معمولا این محصولات پر کننده تزریقی از سازمان غذا و دارو تائیدیه دریافت کرده‌اند. به طور کلی فیلرها را می‌توان بر اساس نوع ماده سازنده آن‌ها طبقه‌بندی کرد. اسید هیالورونیک یکی از شناخته‌شده‌ترین پر کننده‌ها است که بیشتر در تزریق فیلر بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده سبب آبرسانی بهتر پوست و برجسته‌سازی آن می‌شود. ژوویدرم (Juvederm) و رستیلن (Restylane)، دو پر کننده پوست از خانواده اسید هیالورونیک هستند.

ژل بینی ژوویدرم

 این پر کننده بیشتر جهت تزریق در گونه و لب مناسب است و جزو بهترین برند فیلر بینی به شمار می‌آید. این محصول از نظر غلظت و انسجام انواع مختلفی دارد. محصولات غلیظ و کم انعطاف‌پذیرتر آن جهت ایجاد خط در استخوان گونه و یا ایجاد خط فک استفاده می‌شوند. محصولات با غلظت متوسط ژل ژوویدرم جهت افزایش حجم گونه و لب کاربرد دارد. نوع رقیق‌تر این محصول نیز بیشتر برای آبرسانی بدون ایجاد تغییر در حجم و ساختار مانند زیر چشم و لب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات به مرور زمان در بدن متابولیزه می‌شوند.

ژل بینی رستیلن

بهترین برند فیلر بینی از خانواده اسید هیالورونیک است. ژل رستیلن در واقع یک فیلر یا پرکننده صورت است، این ژل از اسید هیالورونیک ساخته شده است و بهترین ژل برای بینی این پر کننده است. نتایج تزریق این پرکننده به سرعت قابل مشاهده است و ماندگاری بسیار بالایی در حدود چندین ماه دارد.

بهترین برند فیلر بینی

بهترین برند فیلر بینی

عوارض تزریق ژل بینی

بهترین برند فیلر بینی عوارض بسیار کمی دارد زیرا کیفیت این مواد تضمین‌کننده نتیجه آن است. فیلر بینی روشی کم خطر و کم عارضه است اما در موارد بسیار نادر برخی عوارض مشاهده می‌شود. از مهم‌ترین این عوارض می‌توان به انسداد عروقی اشاره کرد و این به معنی متوقف شدن جریان خون در یک شریان مهم است که ممکن است بر اثر مواد پر کننده ایجاد شود. در صورت تزریق فیلر توسط بهترین پزشک و متخصص عارضه‌ جدی پیش نخواهد آمد و تنها عارضه مهم ورم بعد از تزریق خواهد بود که بعد از مدت کوتاهی برطرف خواهد شد.

نتیجه گیری

بهترین برند فیلر بینی در بهترین کلینیک فیلر بینی در شمال تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مراجعه به این کلینیک نتایجی طبیعی و دلخواه به دست آورید. در این کلینیک از تخصص بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی استفاده می‌شود و همچنین بهترین و باکیفیت‌ترین مواد جهت انجام فیلر برای مراجعین به کار می‌رود. شما می‌توانید علاوه بر تزریق فیلر، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو و لیزر را نیز با بالاترین کیفیت در این کلینیک دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *