با ماساژ دادن صورت جوانی را به خود هدیه بده

ماساژ دادن صورت تأثیر بسیاری در زیبایی دارد. ماساژ تاثیر بسیار زیادی بر پوست و بخش‌های مختلف از جمله صورت دارد. با انجام ماساژ یکی از برنامه‌هایی است که می‌‌توان برای زیباسازی و جوان‌سازی پوست قرار داد. ماساژ دادن صورت علاوه بر زیباسازی باعث گردش جریان خون و همچنین افزایش آب‌رسانی به نقاط گوناگون پوست می شود.

ماساژ دادن صورت باعث گردش و تسریع جریان خون در این ناحیه می‌شود

برای ماساژ پوست می‌‌توان از انواع آن استفاده کرد. اما به طور کامل باید دانست که از کدام جهات برای رفع چین‌وچروک و یا از کدام جهات برای آب‌رسانی در ماساژ باید استفاده نمود. به طور کلی برخی معتقدند که بهتر است. برای صورت، ابتدا نیمه چپ صورت و سپس نیمه راست را مورد ماساژ قرار می‌دهند. علاوه بر مواردی که گفته شد، تحریک جریان خون، کاهش استرس، بهبود عضلات، آرام شدن عضلات صورت و چشم از جمله مزایای ماساژ است.

ماساژ دادن صورت

همچنین از دیگر مزایای ماساژ رفع آکنه، روشن کردن پوست، درمان جوش‌های صورت و حذف نقاط پسوریازیس است. به طور کلی مزایای ماساژ صورت عبارت از:

تحریک جریان خون

آرام شدن عضلات صورت و چشم‌ها

کاهش چین و چروک ریز و کم عمق

کاهش استرس و تنش

برای ماساژ صورت می‌توان به شکل‌های گوناگونی عمل نمود. برای ماساژ دادن صورت از روغن‌های گوناگونی می‌توان استفاده نمود که در این میان استفاده از روغن‌های گیاهی همانند روغن آویشن و یا نعناع باعث افزایش تاثیر فرایند ماساژ می‌شود.

با ماساژ صورت جوانی و با نشاط را به خود هدیه دهید

برای فرایند ماساژ بهتر است صورت را به دو نیمه راست و چپ تقسیم نموده و ماساژ براساس آن انجام شود. توصیه می‌شود ماساژ به شکل ماهانه انجام شود. این عمل باعث جوانسازی پوست می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *