آیا لیزر موهای زائد روی تاتو انجام می‌شود؟

آیا لیزر موهای زائد روی تاتو انجام می‌شود؟

لیزر موهای زائد روی تاتو را به راحتی انجام دهید.

استفاده از شیوه‌های قدیمی مانند تیغ زدن، استفاده از کرم‌های موبر، بند انداختن و … بسیار زمان‌بر، پردرد و به طور کلی موقتی می‌باشد. امروزه گزینه‌های بهتری برای حذف مو‌های زائد وجود دارند که بدون درد و ماندگاری بالا هستند. حتی می‌توان گفت نتیجه آن‌ها به صورت همیشگی است، استفاده از لیزر یکی از این گزینه‌ها می‌باشد. معمولا افراد در مورد این شیوه رایج دغدغه‌های بسیار زیادی دارند، یکی از این دغدغه‌ها آسیب به پوست در زمان لیزر موهای زائد خود در قسمت‌هایی از بدن که تاتو دارند، می‌باشد. بیشتر این افراد با این سوال مواجه هستند که آیا لیزر موهای زائد روی تاتو انجام می‌شود؟ ما در این مقاله از سایت دکتر نازیلا سعید زاده در مورد این سوال شما صحبت خواهیم کرد. امیدواریم تا انتها مقاله همراه ما باشید.

آیا روی قسمت‌هایی از بدن که تاتو دارد می‌توان لیزر موهای زائد انجام داد؟

باید گفت بهترین کاندیدا برای لیزر مو‌های زائد افرادی هستند که پوست روشن و موهای تیره دارند. اما چنین افرادی اگر بر روی بدن خود خالکوبی داشته باشند امکان لیزر موهای زائد در روی بدن آن‌ها وجود ندارد. امروزه تاتو قسمت‌های مختلف بدن بین افراد بسیاری ترند شده و بسیاری از افراد در زمان لیزر موهای زائد خود با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند. حذف موهای زائد با استفاده از لیزر روی قسمت‌‌های دارای تاتو بدن هرگز توصیه نمی‌شود.

در مواردی لیزر روی تاتو باعث بروز مشکلات بسیار جدی در فرد می‌شود. افرادی که علاقه‌مند به انجام تاتو هستند باید بدانند که جوهر تاتو برای بدن ضرر‌هایی نیز دارد و در زمان انجام لیزر مو‌های زائد، اشعه لیزر بر روی پوست ساطع می‌گردد و اگر بدن تاتو داشته باشد این اشعه جذب جوهر تاتو می‌شود که می‌تواند بر اثر تولید گرمای زیاد عواقب بسیار خطرناک و مخربی را برای پوست داشته باشد.

از عواقب لیزر روی تاتو می‌توان به کمرنگ شدن خالکوبی و در مواردی سوختگی و تاول اشاره کرد. برخی از مراکز بدون توجه به آثار مخرب  لیزر بر روی تاتو و با بی‌توجهی به آثار آن، از این شیوه برای از بین بردن مو‌های زائد استفاده می‌کنند. تعدادی دیگر از مراکز به هیچ عنوان لیزر بر روی تاتو را انجام نمی‌دهند. تعدادی از مراکز دیگر که شامل کادری متخصص و حرفه‌ای هستند، لیزر روی تاتو را با ایجاد شرایط خاص نیز به نحو احسنت انجام می‌دهند با توجه به این شرایط، فرد مراجعه کننده باید در انتخاب کلینیک زیبایی برای انجام لیزر بسیار دقت کند و با یک پزشک متخصص مشورت نماید تا از نتیجه حاصله رضایت کامل داشته باشد.

لیزر مو

لیزر مو

آیا لیزر موهای زائد روی تاتو انجام می‌شود؟

انجام لیزر موهای زائد بدون آسیب به قسمتی که تاتو دارد کاری بسیار دشوار و زمان‌گیر است. تکنسین لیزر در این مواقع باید ناحیه تاتو را بپوشاند تا از اشعه لیزر در امان باشد. سپس لیزر را انجام دهد و معمولا باید بین تاتو و ناحیه‌ای که می‌خواهند لیزر انجام دهند بین ۲ تا ۳ سانتی‌متر فاصله باشد. با توجه به این شرایط فرد می‌تواند از لیزر مو‌های زائد استفاده کند. اما اگر فرد قصد حذف موهای زیر ناحیه تاتو را دارد. ابتدا باید مراحل درمان حذف خالکوبی را انجام دهد. به معنای دیگر ابتدا باید خالکوبی را حذف نماید و بعد از آن لیزر موهای زائد خود را انجام دهد. در صورتی که دارای تاتو هستید در این خصوص نگران نباشید و به کلینیک معتبر مراجعه کنید.

خلاصه

انجام لیزر یکی از شیوه‌های پرطرفدار حذف مو‌های زائد است. در این شیوه برای افرادی که بر روی بدن خود تاتو دارند، لیزر موهای زائد با شرایط خاصی انجام می‌شود. کلینیک برتر زیبایی در تهران با داشتن تجهیزات به روز و کادری مجرب و متخصصان مشهوری چون دکتر نازیلا سعیدزاده به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌ها برای سلامت و زیبایی مراجعه کنندگان خود ارزش قائل بوده و با تمام توان و حوصله خود در خدمت این عزیزان می‌باشند. برای این منظور با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *